سرخط خبر

» آخرین خبر » رکوردشکنی دوچرخه‌سواران مشهدی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۶

 کد خبر: 39818

رکوردشکنی دوچرخه‌سواران مشهدی

بانوان دوچرخه‌سوار مشهدی در مسابقات پیست سرعت رده سنی جوانان در چند ماده رکورد ایران را جابه‌جا کرد‌ند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، لیلا حیدری یکی از دوچرخه‌سواران خوب مشهدی توانست در ماده‌های 500 و 200 متر سرعت رکورد ایران را جابه‌جا کند و قهرمان کشور شود و یکتا غلامرضایی نیز در ماده 200 متر به مقام دومی دست یافت.

همچنین حیدری و غلامرضایی در قالب تیم ‌آسمان آبی‌ نیز موفق شدند در رشته تیمی اسپرینت جوانان رکورد ایران را بزنند و قهرمانی کشور را از آن خود کردند. البته آزاده مزاری و یگانه غلامرضایی در رشته اسپرینت بزرگسالان هم به مقام دومی دست یافتند.

لیلا حیدری، دوچرخه‌سوار مشهدی درباره کسب عنوان قهرمانی، گفت: ‌4 سال است که به‌طور حرفه‌ای رکاب می‌زنم‌. در این مدت در مسابقات زیادی حضور داشتم، اما واقعا این مسابقات یکی از سخت‌ترین مسابقاتی بود که انجام دادم و خیلی خوشحال هستم که توانستم عنوان قهرمانی را کسب کنم‌.

وی افزود: سال گذشته در همین سطح مسابقات رکورد 39 ثانیه را زده بودم‌. امسال با توجه به تمرینات و مسابقه‌ای که چند هفته پیش در مشهد برگزار شد، بازهم رکورد خوبی زده‌ و تصورم این بود که بتوانم عنوان قهرمانی و رکوردشکنی در این مسابقات را داشته باشم‌.

حیدری خاطر‌نشان کرد: به‌هر حال هر مسابقه‌ای شرایط خودش را دارد و الان خیلی خوشحالم که توانستم این رکوردشکنی را داشته باشم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه