سرخط خبر

» آخرین خبر » روند ساخت وترمیم مجموعه ورزشی ثامن الائمه مشهد با سرعت بالا پیش می‌رود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۶

 کد خبر: 33319

روند ساخت وترمیم مجموعه ورزشی ثامن الائمه مشهد با سرعت بالا پیش می‌رود

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: روند ترمیم وساخت پروژهای مجموعه ورزشی ثامن الائمه مشهد بسیار خوب پیش رفته است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، ژاله فرامرزیان در حاشیه بازدید از اماکن ورزشی مشهد، گفت: برای بازدید از اماکن ورزشی مشهد و برآورد اعتباراتی که نیاز، حل اعتبارات و نحوه تامین اعتبارات جهت تکمیل استادیوم ثامن الائمه وسایر اماکن ورزشی که در این مجموعه است به مشهد سفر کردیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه نیاز است باتوجه به کمبود منابع، با مدیریت مناسب منابع موجود و استفاده از ظرفیت‌های قانونی بتوانیم این مجموعه را تکمیل و در اختیار مردم قرار دهیم، تصریح کرد: باتوجه به اینکه چمن استادیوم ثامن الائمه مشهد چمن مناسبی است و استانداردهای لازم را دارد اما هنوز تحویل داده نشده، امیدوارم تا زمان تحویل چمن بتوانیم سکوها و فضای رختکن را تکمیل و تا پایان سال آماده بهره برداری کنیم.

وی همچنین درخصوص روند ساخت و تکمیل سالن 6 هزار نفری این مجموعه ورزشی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مدت طولانی از شروع ساخت آن میگذرد استهلاک قابل توجهی دارد روند ترمیم آن بسیار مناسب پیش می‌رود و فکر می کنم با توجه به قرار مناسبی که متناسب با هزینه های ان است در مدت دوسال سالن قابل بهره برداری خواهد بود.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه