سرخط خبر

» آخرین خبر » رقابت کشتی گیران خراسانی روی دایره طلایی 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۰

 کد خبر: 22604

در چارچوب رقابت های لیگ دسته کشتی کشور صورت می گیرد 

رقابت کشتی گیران خراسانی روی دایره طلایی 

 هفته اول از دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول کشتی باشگاه های کشور از امروز در شهرهای مختلف پیگیری می شود که دو نماینده آزاد و فرنگی استان نیز در شهرهای مشهد و ساری به روی تشک می روند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، بر اساس اعلام کمیته مسابقات لیگ فدراسیون کشتی،تیم کشتی فرنگی “شهرما” مشهد، از ساعت ۲۲ امروز (چهارشنبه) در خانه کشتی استاد حمید توکل واقع در مجموعه شهید بهشتی با تیم “آنزان ایذه” خوزستان رقابت می کند.
تیم کشتی فرنگی مشهد در گروه B این مسابقات قرار دارد که در دور رفت مسابقات برابر “لبنیات دوشه هزار” آمل به پیروزی ارزشمندی دست یافت و مقابل تیم “آنزان ایذه” خوزستان متقبل شکست شد  و با ۲ امتیاز بعد از نماینده خوزستان در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد.
همچنین تیم کشتی آزاد “شهرما” مشهد نیز از ساعت ۲۲ امروز (چهارشنبه) در ساری مقابل تیم “بی نقطه” این شهر به میدان می رود.آزادکاران خراسانی در گروه B این مسابقات حضور دارند که در دور رفت سه بار به میدان رفتند و مقابل تیم های راه و شهرسازی گلستان، شهدای پازوار امیر کلا بابل و بی نقطه ساری با شکست رو به رو شدند و در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارند.


ارسال دیدگاه