سرخط خبر

» آخرین خبر » رقابت‌های جودو بانوان خراسان رضوی پایان یافت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۵:۴۹

 کد خبر: 20009

رقابت‌های جودو بانوان خراسان رضوی پایان یافت

نایب رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از پایان رقابت‌های بانوان استان با شرکت ۸۰ جودوکار از شهرستان‌های مختلف در مشهد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، اعظم عمارلو اظهار کرد: رقابت‌های بانوان خراسان رضوی به مناسبت گرامیداشت روز مادر و بزرگداشت مقام زن با همت […]

نایب رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از پایان رقابت‌های بانوان استان با شرکت ۸۰ جودوکار از شهرستان‌های مختلف در مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، اعظم عمارلو اظهار کرد: رقابت‌های بانوان خراسان رضوی به مناسبت گرامیداشت روز مادر و بزرگداشت مقام زن با همت کمیته‌های بخش بانوان هیئت استان صبح روز جمعه، ۲۵ اسفندماه در سالن جودو استاد دهقان مجموعه ورزشی مرحوم جعفریان گلشهر مشهد برگزار شد.

وی افزود: ۸۰ بانوی جودوکار از شهرستان‌های فریمان، درگز، گلبهار، تربت‌جام و ۷ تیم از باشگاه‌های چمران، ضربان، شهید باهنر، آستان قدس رضوی و بسیج مشهد در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان این مسابقات با هم به رقابت پرداختند.

نایب رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: در رده سنی نونهالان که بیشترین شرکت‌کننده را داشت، حانیه محمدیان، مطهره حروی، فاطمه عباسی، زهرا پهلوان، مبینا خدابخش، ریحانه کریمی، هدیه صادقی، مرضیه دهقان و مبینا ثالث مقدم به ترتیب در اوزان ۲۴ تا ۶۳ کیلوگرم، مقام نخست را کسب کردند.

عمارلو بیان کرد: در رده سنی نوجوانان نیز مریم برزگر، فائزه پهلوان، فائزه براتی و فاطمه ادیب، مقام اول را به ترتیب در اوزان ۴۸، ۵۲، ۵۷ و ۶۳ کیلوگرم این مسابقات کسب کردند.

وی ادامه داد: رده سنی جوانان مسابقات نیز تنها در دو وزن انجام شد که در آن، الهه ذوافقاری مدال طلای وزن ۵۷ کیلوگرم را بدست آورد و کیمیا آزموده هم در وزن به اضافه ۷۸ کیلوگرم مقام اول رقابت‌های جودو بانوان خراسان رضوی را به خود اختصاص داد.

نایب رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی خاطر نشان کرد: در رده سنی بزرگسالان رقابت‌های جودو بانوان خراسان رضوی نیز الهام ذوالفقاری، زینب رحمتی،محدثه سبحانیان و سارا آقایی در اوزان ۵۲، ۵۷، ۶۳، ۷۸ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند.ارسال دیدگاه