سرخط خبر

» آخرین خبر » رشته‌های انجمن ورزشی باید در روستاها فعال شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۱

 کد خبر: 21851

رشته‌های انجمن ورزشی باید در روستاها فعال شود

نایب رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان رضوی گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف هیئت در سال 97 فعال کردن رشته‌‌های هیئت در روستاها است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هانیه امانی در اولین گردهمایی سالیانه هیئت انجمن‌های ورزشی روسا، نواب رئیس و دبیران ستادی و شهرستانی استان اظهار کرد: هیئت انجمن‌های ورزشی یکی از بزرگترین هیئت‌های استان است که ورزشکاران زیادی تحت پوشش این هیئت است.

وی با اشاره به حضور بیش از سی ملی پوش بانو در اردوهای تیم ملی گفت: کسب مقام نایب قهرمانی آسیایی در سپک تاکرا، کسب مقام آسیایی و بین المللی در فوتبال رومیز، اعزام تنها مربی زن در سافت بال به کلاس بین المللی ژاپن، اعزام دو ملی پوش به مسابقات بین المللی راگبی بانوان، اعزام داور ملی به مسابقات بین المللی و اسیایی، کسب مقام نایب قهرمانی کشوری در سپک تاکرا، کسب ۶ مقام قهرمانی کشور و لیگ برتر در راگبی، کسب مقام سوم در سپک تاکرا و کریکت و مقام قهرمانی منطقه‌ای در دارت از افتخارات سال ۹۶ این هیئت در بخش بانوان است که این موفقیت‌ها تنها با حمایت‌های مدیر کل ورزش و جوانان استان میسر شد.

امانی در ادامه از شهرستان‌ها خواست یک رشته را بسته به شرایط بومی محلی انتخاب و در آن رشته رشد کنند و قطعا هیئت نیز از آنها حمایت خواهد کرد، همچنین رشته‌های ورزشی طناب کشی فوتبال رومیز و دارت را در روستاها فعال کنند.

نایب رئیس هیئت انجمن های ورزشی گفت: امیدوارم به زودی مشکلات تمرین ورزشکاران را حل کنیم و در سال ٩٧ شاهد موفقیت های بیشتر باشیم.ارسال دیدگاه