سرخط خبر

» آخرین خبر » رحمتی و شهرخودرو در جست‌وجوی اولین امتیازها در آسیا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۸:۴۱

 کد خبر: 39580

رحمتی و شهرخودرو در جست‌وجوی اولین امتیازها در آسیا

تیم فوتبال شهرخودرو ایران در چهارمین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف شباب الاهلی می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، شهرخودرو ایران امروز (پنج‌شنبه) باید در چهارمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شباب الاهلی برود و به دنبال کسب اولین امتیازهای آسیایی تاریخ خود و فوتبال مشهد باشد. حریفی که همین ۳ روز پیش توانست تیم تحت هدایت رحمتی را شکست دهد تا سرمربی جوان شهرخودرو با شکست کار خود را در عرصه مربیگری آغاز کند.

آن‌ها در اولین بازی خود به مصاف الهلال عربستان رفتند که با دو گل شکست خوردند و سپس در ازبکستان، نتیجه را با ۳ گل به پاختاکور این کشور واگذار کردند. سومین بازی نماینده ایران در گروه دوم هم کمتر از ۷۲ ساعت پیش بود که شاگردان رحمتی با یک گل مغلوب حریف اماراتی شدند.

شهرخودرو که مصدوم و محرومی برای این دیدار ندارد و تنها نمی‌تواند از خریدهای جدید خود استفاده کند، بدون امتیاز در قعر گروه دوم است و شباب الاهلی با ۳ امتیاز در رده سوم قرار دارد. الهلال عربستان با ۹ و پاختاکور ازبکستان با ۶ امتیاز در رده‌های اول و دوم هستند و آن‌ها نیز باید در چهارمین دیدار خود به مصاف هم بروند. در بازی قبلی، الهلال موفق شد پاختاکور ۱۰ نفره را ۲ بر یک شکست دهد و صدرنشین گروه شود.

شهرخودرو از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه الجنوب قطر برابر شباب الاهلی قرار می‌گیرد و الهلال از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف پاختاکور می‌رود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه