سرخط خبر

» آخرین خبر » رتبه چهارم بانوان خراسانی در مسابقات دوومیدانی کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۱

 کد خبر: 34910

رتبه چهارم بانوان خراسانی در مسابقات دوومیدانی کشور

تیم شهر خراسان رضوی در اولین دوره حضور خود در مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های بانوان کشور، موفق به کسب رتبه چهارم شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مرحله نهایی مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور که با شرکت تیم‌های شهر خراسان رضوی، دانشگاه آزاد لرستان، آسان پرداخت زنجان، فولاد مبارکه سپاهان، ترمه دستجردی یزد، خاتم اردکان، سلکتور تهران و غفاری تاکستان از صبح روز شنبه، 30 شهریورماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، عصر روز یکشنبه با جابجایی 3 رکورد ملی به پایان رسید.
تیم شهر خراسان رضوی که پس از سال ها و برای اولین بار در این رقابت ها حضور پیدا کرد که پس از کسب عنوان سوم در دو مرحله قبلی، در مرحله پایانی به مقام چهارم بسنده کرد.
در این دوره از مسابقات تیم های دانشگاه آزاد لرستان، تیم های آسان پرداخت زنجان و فولاد مبارکه سپاهان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در مرحله نهایی این لیگ در ماده ۴۰۰متر بامانع، جمیله سیفی از خراسان رضوی، سوم شد و در مادخ هفتگانه، سمیرا خجسته از این استان به مقام دوم دست پیدا کرد، همچنین در ماده۲۰۰ متر نیز حمیده اسماعیل نژاد رتبه سوم را کسب کرد و در ماده 800 متر، تکتم دستاربندان از تیم شهر خراسان رضوی رتبه نخست را از آن خود کرد.
در ماده پرتاب نیزه، نسترن امیری مهر سوم شد و در ماده 4 در 400 متر امدادی، تیم شهر خراسان رضوی، برنز کسب کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه