سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری ۴ دوره مسابقات مجازی در رشته‌های رزمی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۸

 کد خبر: 38317

برگزاری ۴ دوره مسابقات مجازی در رشته‌های رزمی

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی خراسان رضوی گفت: ۴ دوره مسابقات در بخش‌های مبارزه نمایشی، سلاح، هنرهای فردی و آمادگی جسمانی برگزار کردیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، وحید اسحاقی در خصوص روند بازگشایی تمرینات ورزش‌های رزمی اظهار کرد: احتمالا هفته آینده در این باره توسط وزارت ورزش و ستاد مقابله با کرونا تصمیم‌گیری شود.

وی درباره شرایط مالی باشگاه‌ها ‌و وضعیت مربیان بیان کرد: مهمترین مشکل باشگاه‌ها پرداخت اجاره است. برای باشگاه‌هایی که مجوز قطعی داشتند وامی در نظر گرفته شده که آن‌ها را به اداره کل معرفی کرده‌ایم.

اسحاقی گفت:ما نیز تمام چک‌ها و مبالغ پرداخت شده برای اجاره سالن هیئت را در این مدت برگردانده‌ایم و تا دو الی سه ماه بعد از بازگشایی سالن نیز اجاره نخواهیم گرفت.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان با بیان اینکه تا کنون موردی از ابتلا به ویروس کرونا در میان ورزشکاران رزمی گزارش نشده، درباره مسابقات مجازی برگزار شده در ماه‌های اخیر بیان کرد: در این مدت ۴ دوره مسابقات مختلف هم برای آقایان و هم برای بانوان در بخش‌های مبارزه نمایشی، سلاح، هنرهای فردی و آمادگی جسمانی برگزار کردیم و حدود یک هزار و ۵۰ کلیپ هم برای ما ارسال شد و بر این اساس نفرات برتر انتخاب شدند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه