سرخط خبر

» آخرین خبر » دیدار پدیده‌ای‌ها با مدیرکل ورزش و جوانان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۹:۱۴

 کد خبر: 15059

دیدار پدیده‌ای‌ها با مدیرکل ورزش و جوانان

مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پدیده با حضور در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در نشستی صمیمی، حمیدرضا کریمویی، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره باشگاه، مجتبی سرآسیایی، قائم‌مقام و مدیر […]

مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پدیده با حضور در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در نشستی صمیمی، حمیدرضا کریمویی، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره باشگاه، مجتبی سرآسیایی، قائم‌مقام و مدیر تیم، محمدرضا مهاجری، سرمربی و مهدی سلیمانی مدیر روابط عمومی و رسانه باشگاه پدیده با کوروش صبوریان، مدیرکل و سروش پورآزاد، روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی دیدار کردند. در این جلسه طرفین به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و بر اهمیت همدلی برای ادامه موفقیت‌های پدیده در لیگ برتر هفدم تاکید کردند.

صبوریان با اشاره به مسایل ایجادشده پیرامون برگزاری دیدارهای خانگی پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع) اظهار کرد: امیدواریم به زودی این مشکل حل شود و شاهد برگزاری دیدار نمایندگان استان با رقبا در ورزشگاه امام رضا باشیم و این مهم محقق خواهد شد.
وی با تشکر از باشگاه پدیده خراسان به واسطه کسب نتایج درخشان در لیگ برتر هفدهم تاکید کرد: فوتبال یکی از سرمایه‌های بزرگ برای پیشبرد اهداف اجتماعی و فرهنگی جامعه است، از اینکه باشگاه پدیده توانسته موجب خوشحالی مردم استان شود، از دوستان تشکر می‌کنم.

 ارسال دیدگاه