سرخط خبر

» آخرین خبر » دیدار مسئولین هیئت کوهنوردی با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۵:۵۳

 کد خبر: 16024

دیدار مسئولین هیئت کوهنوردی با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی

رئیس و اعضای هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان با کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی دیدار کردند.   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، احمد زحمتکش در این خصوص اظهار کرد: شامگاه دوشنبه ۲۲ آبانماه ۹۶، به همراه دو تن از اعضای هیئت رئیسه هیئت […]

رئیس و اعضای هیئت رئیسه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان با کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی دیدار کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، احمد زحمتکش در این خصوص اظهار کرد: شامگاه دوشنبه ۲۲ آبانماه ۹۶، به همراه دو تن از اعضای هیئت رئیسه هیئت استان، با جناب صبوریان و زارعی مدیرکل ورزش و جوانان و معاون ورزشی اداره کل دیدار و گفتگویی پیرامون فعالیت‌های اخیر هیات کوهنوردی استان انجام شد.

وی افزود: در این دیدارضمن ارائه گزارش اجمالی فعالیت‌های سال‌جاری هیئت استان، بطور ویژه درخصوص حضور قهرمانان در مسابقات ملی و بین‌المللی، استعدادهای سنگ‌نوردی استان و ضرورت تکمیل سالن اختصاصی، اقدامات کارگروه حفظ محیط کوهستان و برنامه‌های شاخص اورست و ماناسلو و دیگر فاتحین قلل هشت‌هزار و هفت‌هزامتری و مجموعه فعالیت‌های هیئت استان که منجر به رتبه‌بندی‌های اول و دومی استان خراسان رضوی در بین ۳۱ استان کشور گردیده، مطالبی ارائه شد و همچنین اهم برنامه‌های آتی هیئت استان از جمله برنامه‌های ویژه بانوان به مدیرکل و معاون ورزشی تقدیم و مورد استقبال قرار گرفت.

زحمتکش خاطرنشان کرد: شوشتری و دستمالچی اعضای هیات رئیسه هیئت طی سخنان کوتاهی پیرامون اقدامات انجام‌شده در هیئت استان و نیازمندی‌های این هیئت مواردی را بصورت کارشناسی‌شده مطرح نمودند.

رئیس هیئت کوهنوردی خراسان رضوی در پایان افزود:  مدیرکل با اظهار رضایت از عملکرد هیئت استان در دوره تصدی جدید، با تقدیر از تلاش و جدیت قهرمانان، ورزشکاران و دست‌اندرکاران سنگ‌نوردی، با تأکید بر تصمیم اداره کل برای تکمیل سالن اختصاصی ۱۵ خرداد از محل منابع پیش‌بینی شده سال جاری، مراحل آن را تشریح نمودند و در سایر موارد مطرح‌شده از جمله، برنامه شاخص بانوان، نشست قهرمانان سنگ‌نوردی و هیمالیانوردی نیز کماکان اعلام حمایت و پشتیبانی نمودند و راهکارهایی نیز توسط ایشان ارائه گردید.

 ارسال دیدگاه