سرخط خبر

» آخرین خبر » دیدار صبوریان با رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۹:۳۴

 کد خبر: 15076

دیدار صبوریان با رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با احسان اصولی رئیس کمیسون فرهنگی شورای شهر مشهد دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، با هدف حمایت شورای شهر مشهد از حوزه ورزش و جوانان در نشستی صمیمی کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با […]

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با احسان اصولی رئیس کمیسون فرهنگی شورای شهر مشهد دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، با هدف حمایت شورای شهر مشهد از حوزه ورزش و جوانان در نشستی صمیمی کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با احسان اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست ضمن بررسی شرایط فعلی ورزش در شهر مشهد و نیاز‌ها و ظرفیت‌ها احسان اصولی بر ضرورت حمایت شورای شهر مشهد از بحث‌های اطلاع رسانی و فرهنگ سازی ترویج و توسعه ورزش و استفاده از ظرفیت‌ها زیر ساخت‌های شهرداری در این حوزه تاکید کرد.
در این جلسه مجید پوررضایی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با ارائه گزارشی از فعالیت خانه جوانان و تعداد و سمن‌ها و حوزه فعالیت آن‌ها حمایت شورای شهر از این حوزه را یک ضرورت برای گسترش و رشد فعالیت‌های جوانان برشمرد.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد در این جلسه با اعلام حمایت از گسترش فعالیت‌های خانه جوانان بر ضرورت توسعه فعالیت سمن‌ها تاکید کرد و از حمایت شورای شهر مشهد از فعالیت‌های سمن‌ها و جوانان خبر داد.ارسال دیدگاه