سرخط خبر

» آخرین خبر » دیدار شهردار مشهد و مدیرکل ورزش و جوانان با هدف برگزاری جام جهانی کشتی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۱

 کد خبر: 22601

دیدار شهردار مشهد و مدیرکل ورزش و جوانان با هدف برگزاری جام جهانی کشتی

تقی زاده خامسی شهردار مشهد و صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با هدف برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی 2019 با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، بعد از موافقت اتحادیه جهانى کشتى با برگزارى مسابقات جهانى کشتى آزاد ۲۰۱۹ در مشهد ، تقى زاده خامسى شهردار مشهد و صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوى با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار که با هدف برنامه ریزى به منظور برگزارى مسابقات جام جهانى کشتى آزاد۲۰۱۹ انجام شد، بنا شد تا ضمن فراهم سازى مقدمات برگزارى این رویداد هفته آینده با حضور رسول خادم شرایط مشهد براى برگزارى این مسابقات مشخص شود و به صورت رسمى مشهد میزبانى خود را براى رقابت هاى جام جهانى کشتى آزاد۲۰۱۹ اعلام کند.

در این دیدار بختیاری معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، ریاضی عضو شورای شهر مشهد و رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی، کاظمی معاون خدمات شهری شهرداری و نوری مدیر تربیت بدنی شهرداری مشهد حضور داشتند.

در این جلسه همچنین موضعات دیگری برای همکاری بیشتر اداره کل ورزش و جوانان و شهرداری مشهد به تصویب رسید که زیباسازی اماکن ورزشی شهر مشهد و همچنین بازسازی و تکمیل برخی از اماکن ورزشی از جمله این موضوعات است.



ارسال دیدگاه