سرخط خبر

» آخرین خبر » دومین جلسه هماهنگی تیم‌های ملی کوراش اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۸:۳۱

 کد خبر: 18691

دومین جلسه هماهنگی تیم‌های ملی کوراش اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا برگزار شد

دومین جلسه هماهنگی کادر اجرایی تیم های ملی کوراش بانوان و آقایان برای حضور قدرتمندانه در بازی‌های آسیایی جاکارتا در مشهد برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، این جلسه ظهر روز گذشته با حضور محمد درخشان رئیس فدراسیون کشور و کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی […]

دومین جلسه هماهنگی کادر اجرایی تیم های ملی کوراش بانوان و آقایان برای حضور قدرتمندانه در بازی‌های آسیایی جاکارتا در مشهد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، این جلسه ظهر روز گذشته با حضور محمد درخشان رئیس فدراسیون کشور و کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در اداره کل برگزار شد.

در این جلسه مهری مهرپور و خسرو دلیر سرمربیان تیم های ملی کوراش بانوان و آقایان کشور به بیان گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته و برنامه ریزی ها و امکانات مورد نیاز برای آمادگی هرچه بیشتر این تیم ها در بازی‌های آسیایی که سال آینده در جاکارتا اندونزی برگزار می شود، پرداختند.
همچنین کوروش خسرویار و حسین محمودی روسای هیئت‌های جودو، جوجیتسو و کوراش استان‌های خراسان شمالی و رضوی نیز، نظرات خود در خصوص تقویبت هرچه بیشتر تیم های ملی و لزوم توجه بیشتر به کوراش در این استان ها به عنوان مهد کوراش کشور بیان کردند.ارسال دیدگاه