سرخط خبر

» آخرین خبر » دوطلا حاصل کار کاراته کاهای تربت حیدریه در مسابقات بین المللی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۵

 کد خبر: 34067

دوطلا حاصل کار کاراته کاهای تربت حیدریه در مسابقات بین المللی

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: رقابت نمایندگان نوجوان تربت حیدریه در مسابقات سبکی کاراته اوراسیا با کسب دو نشان طلا در تبریز پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدحمیدرضا امینی با اعلام این خبر اظهار کرد: بیش از ۴۰۰مبارز داخلی و خارجی در مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین ساباکی(IKSO) در چهار گروه سنی و سه بخش کاتا، کومیته و دفاع شخصی در تبریز به مصاف هم رفتند.
وی اضافه کرد: تیم کاراته خراسان رضوی با 27 ورزشکار در این مسابقات حضور پیدا کرد که صالح رمضانی و محمدمهدی ایوازه دو نماینده تربت حیدریه در پایان این پیکارها موفق به کسب نشان طلا شدند .
امینی خاطرنشان کرد: محمد مهدی ایوازه با شکست حریفی از کشور آذربایجان در فینال مسابقات توانست طلای وزن منفی 25 کیلوگرم را برگردن آویزد و صالح رمضانی دیگر نماینده این شهرستان نیز موفق شد ضمن کسب نشان طلای وزن منفی ۵۰ کیلوگرم عنوان بهترین مبارز نوجوان را بخود اختصاص داد.
وی افزود: مصطفی صفری مربی رزمی تربت حیدریه به عنوان مربی و داور به همراه تیم خراسان رضوی به این دوره از رقابت ها اعزام شد .
گفتنی است؛ ورزشکارانی از سراسر ایران و‌کشورهای آذربایجان، عراق، روسیه، گرجستان و‌ ارمنستان در مسابقات کاراته کاپ اروپا آسیا حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه