سرخط خبر

» آخرین خبر » دواران خراسان‌رضوی اسطوره اقتدار جوانان کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۹:۲۰

 کد خبر: 28150

دواران خراسان‌رضوی اسطوره اقتدار جوانان کشور

مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی طی پیامی موفقیت بزرگ دو داور خراسانی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، شب گذشته و در مراسم بهترین‌های آسیا که در مسقط عمان برگزار شد، تیم داوری ایران شامل علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری به عنوان بهترین تیم داوری آسیا در سال میلادی 2018 انتخاب شدند.

مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی طی پیامی موفقیت بزرگ دو داور خراسانی را تبریک گفت.در متن این پیام آمده است:

آقایان علیرضا فغانی و رضا سخندان، دو داور از تبار خراسان باردیگر مایه مباهات و سربلندی استان و ایران در آسیا شدند؛ این دو سرمایه ملی با عملکرد خوبی که در جام‌جهانی داشتند، توانستند برتری ایرانیان را بار دیگر به جهانیان دیکته کنند و در زمانی که در برخی از انتخابات برترین‌های آسیا شائبه وجود داشت؛ بدون هیچ حرف و حدیثی این عنوان را بار دیگر به اسم خود ثبت کنند.

جا دارد ضمن عرض خدا قوت به این تیم مقتدر از آنها به عنوان اسطوره‌ و الگوی عادل برای جوانان و ورزشکاران کشور یاد کنیم، امید است تا با حفظ شأن و جایگاه آنها شرایط بهره‌مندی از تجربیات این تیم داوری برای دیگر داوران جوان کشورمان فراهم شود تا مانند گذشته شاهد افتخار آفرینی داوران ایران در سطح آسیا و جهان باشیم.

ما نیز همچون دیگر مردم استان به‌وجود این دو بزرگوار افتخار می‌کنیم و در ادامه راه برای آنها موفقیت را از خداوند متعال خواهانیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه