سرخط خبر

» آخرین خبر » دعوت ۲ وزنه‌بردار خراسان رضوی به اردوی تیم ملی بانوان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۸

 کد خبر: 28356

دعوت ۲ وزنه‌بردار خراسان رضوی به اردوی تیم ملی بانوان

2 وزنه‌بردار خراسان رضوی به اردوی تیم ملی بانوان دعوت شدند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، محسن بیرانوند  در خصوص دعوت از ملی پوشان بانوان نوجوان به اردوی تیم ملی، اظهار کرد: اردوی تیم ملی بانوان برای شرکت در مسابقات بین المللی سال آینده از بین نفرات برتر، مسابقات قهرمانی کشور در مشهد و المپیاد استعدادهای برتر کشور در سنندج انتخاب شدند. این اردوی دو هفته زیر نظر سرکار خانم مریم امراله مربی این تیم با حضور ۱۱ وزنه بردار ۱۶ آذرماه آغاز می شود.

دبیرفدراسیون وزنه برداری ادامه داد: اسامی نفرات دعوت شده به این مرحله؛ ۱-سیده غزاله حسینی (خراسان رضوی) ۲-سیده غزل حسینی (خراسان رضوی) ۳-الیکا محمدخانی (گلستان) ۴-شینا امانی (کردستان) ۵-الناز باجلانی (کردستان) ۶-هانیه کرمی (کرمانشاه) ۷-پارمیدا محمودیان (گلستان) ۸-فروغ یونسی (بوشهر) ۹-پریا حاج علی اکبری (همدان) ۱۰-نوشین مرادی( فارس) ۱۱-نازنین معتمدی (لرستان) هستند.

وی ادامه داد: نفرات برتر جوانان و بزرگسالان در اردوی قبلی محک خوردند و در ادامه به این اردو اضافه می شوند. برنامه فدراسیون برای بانوان اردوهای بلندمدت و تمرینات مداوم خواهد بود. عملکرد افراد بیرون از اردو هم رصد می شود تا به محض رسیدن به مرز آمادگی و انجام رکوردگیری به اردو تیم ملی فرا خوانده شوند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه