سرخط خبر

» هیات های ورزشی » دعوت از ۱۴ جودوکار خراسان رضوی به اردوهای تیم ملی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۶:۱۳

 کد خبر: 10491

دعوت از ۱۴ جودوکار خراسان رضوی به اردوهای تیم ملی

دبیر هیأت جودو، جوجیتسو و کوراش استان خراسان رضوی از دعوت ۱۴ جودوکار نوجوان، جوان و امید استان به اردوهای تیم ملی کشور در این رده های سنی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،جواد سرمدی اظهار کرد: اردوی آمادگی تیم ملی جوانان و امید کشور از دیروز ۲۶ […]

دبیر هیأت جودو، جوجیتسو و کوراش استان خراسان رضوی از دعوت ۱۴ جودوکار نوجوان، جوان و امید استان به اردوهای تیم ملی کشور در این رده های سنی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،جواد سرمدی اظهار کرد: اردوی آمادگی تیم ملی جوانان و امید کشور از دیروز ۲۶ خرداد ماه در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران آغاز شده است و تا ۴ تیرماه ادامه دارد.

وی به حضور ۸ جودوکار استان در این اردو اشاره و بیان کرد: جعفر فیروزآبادی، آرمین بندار، وحید جدی، علی قلی پور، علی پرهیزگار، فرزین شاهباز، امین کامیابی و محمد شاهباز از خراسان رضوی در این اردو حضور دارند.

دبیر هیأت جودو، جوجیتسو و کوراش استان خراسان رضوی ادامه داد: اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان کشور از ۲ تا ۹ تیرماه به میزبانی استان تهران در مجموعه ورزشی شهد کبکانیان برگزار می شود.

وی با اشاره به دعوت از ۶ جودوکار نوجوان استان به این اردو، تصریح کرد: علی صبوحی، علی یوسفی، مهرداد پولادی، مهدی راستگر، امیرحسین چراغ فرخوان و علی جوان جودوکارانی خراسانی هستند که از سوی فدراسیون به این اردو دعوت شده اند.ارسال دیدگاه