سرخط خبر

» آخرین خبر » در ۲ سال اخیر کبدی در خراسان رضوی شرایط خوبی پیدا کرده است/ اولویت اولم حضور در تیم‌ مشهد است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۳

 کد خبر: 22493

در ۲ سال اخیر کبدی در خراسان رضوی شرایط خوبی پیدا کرده است/ اولویت اولم حضور در تیم‌ مشهد است

ملی پوش تیم کبدی بانوان کشورمان گفت: دو سال است که شرایط کبدی رو به بهبود است و بازیکنانی از استان به اردوهای مختلف تیم ملی دعوت شده اند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی ، سمانه افخم در خصوص آخرین وضعیت خود در تیم ملی کبدی اظهار کرد: آخرین اردوی که داشتیم در سمنان برگزار شد تمامی اعضای تیم در تلاشند تا بتوانند با کسب بهترین نتیجه در مسابقات آسیایی جاکارتا بدرخشند و برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.

وی افزود: فدراسیون در نظر دارد تا با کشورهای دیگری مانند هند و دیگر کشورها مسابقات تدارکاتی برگزار کند تا تیم به آمادگی لازم برسد و این کار به کسب تجربه بازیکنان کمک زیادی می‌کند.

ملی پوش کبدی کشورمان تصریح کرد: ۲۶ خرداد ماه در رامسر اردو آمادگی آغاز می‌شود و حدود ۱۴ روز به طول خواهد انجامید، برنامه دیگر اردوها هنوز مشخص نیست و چند روز قبل از هر اردو به بازیکنان اطلاع داده می‌شود.

افخم در خصوص شرایط خراسان رضوی در این رشته عنوان کرد: دو سال است که شرایط کبدی در خراسان رضوی بهبود یافته و در تیم های پایه و رده سنی نوجوانان اتفاقات خوبی رخ داده است، بعد از مسابقات آسیایی جاکارتا سوپرلیگ کشور را خواهیم داشت پیشنهاداتی از دیگر تیم‌ها داشتم اما اولویت اول من تیم مشهد است.

وی درباره حمایت های اداره کل ورزش وجوانان از این رشته بیان کرد: امکانات و سالن تمرین از جانب اداره کل در اختیار ما قرار گرفته و الان نیز که آماده مسابقات جاکارتا می‌شوم در پایگاه قهرمانی تمرینات خود را پیگیری می‌کنم.ارسال دیدگاه