سرخط خبر

» آخرین خبر » در بهترین سطح آمادگی هستم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۷:۱۲

 کد خبر: 14247

در بهترین سطح آمادگی هستم

ملی پوش مشهدی تیم ملی دوچرخه سواری استقامت کشورمان که پس از ۲۰ سال به عنوان نماینده خراسان رضوی در قالب تیم ملی کشورمان در رشته استقامت به مسابقات بین المللی آذربایجان اعزام خواهد شد از سطح بالای آمادگی خود خبر داد. کیوان رکانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش […]

ملی پوش مشهدی تیم ملی دوچرخه سواری استقامت کشورمان که پس از ۲۰ سال به عنوان نماینده خراسان رضوی در قالب تیم ملی کشورمان در رشته استقامت به مسابقات بین المللی آذربایجان اعزام خواهد شد از سطح بالای آمادگی خود خبر داد.
کیوان رکانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: از مدت‌ها قبل برای حضور در مسابقات جهانی نروژ تمرین کرده بودم ولی روادید برای حضور در این کشور انجام نشد، اما خوشبختانه با تمریناتی که انجام داده‌ام در بهترین و بالاترین سطح آمادگی خود هستم.
وی افزود: از رئیس هیئت دوچرخه سواری استان روزبهانه تشکر می کنم چراکه مساعدت های ایشان باعث ارتقا آمادگی ذهنی و جسمی شده است و با حضور ایشان و با توجهی که اداره کل ورزش و جوانان به رشته دوچرخه سواری دارد قطعا شرایط خوبی پیش روی ما است.
رکانی ادامه داد: مسابقات بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان از ۱۶ مهر آغاز می شود و تا ۲۳ مهرماه به پایان می رسد امیدوارم بتوانم در این مسابقات عملکرد قابل قبولی را به نمایش بگذارم در حال حاضر تیم ملی دوچرخه سواری پیش از اعزام به مسابقات بین المللی آذربایجان در شهر مشهد اردو زده است و این مسئله سبب تقویت روحیه دوچرخه سواران استان شده است.
لازم به ذکر است مقصود مهدوی آخرین دوچرخه سوار نماینده مشهد در تیم ملی بوده است و اکنون کیوان رکانی پس از ۲۰ سال در رشته استقامت که به صورت شیفت مرحله برگزار می شود در مسابقات بین المللی آذربایجان رکاب خواهد زد.ارسال دیدگاه