سرخط خبر

» آخرین خبر » به دنبال ارتقا جایگاه بسکتبال در ورزش خراسان هستیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۸

 کد خبر: 35251

به دنبال ارتقا جایگاه بسکتبال در ورزش خراسان هستیم

مدیر عامل باشگاه بسکتبال آویژه صنعت پارسا گفت: رایزنی های خوبی با شورای شهر و شهرداری مشهد انجام شده و قول حمایت هایی را به ما داده اند و به دنبال این هستیم که سهم بسکتبال را از ورزش استان بگیریم و جایگاه آن را افزایش دهیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، جعفر فلاح در نشست خبری باشگاه بسکتبال آویژه صنعت پارسا که با حضور کادر فنی این تیم در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزارشد، اظهار کرد: سال گذشته حمایت رسانه ها باعث دلگرمی ما بود. امیدوارم امسال نیز این حمایت های بسیار عالی ادامه داشته باشد.

وی افزود: باشگاه آویژه صنعت پارسا در حال ثبت رسمی به طور کامل می‌باشد و تاکنون با تایید اداره کل ورزش و جوانان استان فعالیت کرده، همچنین مالکیت آن در دست هنرور مالک این شرکت تجاری است.

مدیر عامل باشگاه بسکتبال آویژه صنعت پارسا در خصوص باشگاه فرش مشهد بیان کرد: در سال های ابتدایی شروع به کار ما، فرش مشهد به عنوان اسپانسر فعالیت می‌کرد. باشگاه فرش مشهد بیشتر در بحث استعدادیابی فعالیت کرده و تا رده سنی نوجوانان تیم دارد.

فلاح ادامه داد: هدف ما از تاسیس این باشگاه استفاده از بازیکنانی مستعدی است که قرار دادشان پس از رسیدن به رده جوانان و امید با تیم فرش به پایان می‌رسد و جذب سایر استان ها خواهند شد، همچنین کلینیک های استعدادیابی را در استان برگزار می کنیم و فعالیت خوبی در رده های پایه خواهیم داشت.

وی در خصوص حمایت های سایر ارگان ها از این رشته گفت: رایزنی های خوبی با شورای شهر و شهرداری مشهد انجام شده و قول حمایت هایی را به ما داده اند و به دنبال این هستیم که سهم بسکتبال را از ورزش استان بگیریم و جایگاه آن را افزایش دهیم.

مدیر عامل باشگاه بسکتبال آویژه صنعت پارسا عنوان کرد: سال گذشته با توجه به بودجه ای که داشتیم رتبه ششم را در لیگ کسب کردیم. در بسکتبال نمی‌شود جایگاه مشخص کرد ولی تفاوت در نتیجه را بودجه تیم ها تعیین می‌کند.

فلاح افزود: امسال احتمالا لیگ برتر با 14 تیم برگزار می‌شود و 5 یا 6 تیم بودجه بالایی را در اختیار دارند و سعی ما بر این است که حداقل جایگاه سال پیش مان را تکرار کنیم.

وی در خصوص محل برگزاری بازی ها نیز بیان کرد: ما از لحاظ سخت افزاری با مشکلاتی همراه هستیم. سالن مجموعه ورزشی سجاد، سخت افزار مناسبی در زمین دارد ولی تجهیزات جانبی مانند رختکن های آن در سطح استاندارد لیگ برتر نیستند که رایزنی هایی با فدارسیون در این رابطه انجام شده است

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه