سرخط خبر

» آخرین خبر » درخشش بانوان کونگ فوکار تربت حیدریه در خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۴

 کد خبر: 30061

درخشش بانوان کونگ فوکار تربت حیدریه در خراسان رضوی

تیم کونگ فو توآ بانوان تربت حیدریه در پایان مسابقات قهرمانی خراسان رضوی که بمناسبت سالروز چهلمین فجر شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در مشهد برگزار گردید، صاحب ۹ نشان طلا، نقره و برنز شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدحمیدرضا امینی در تشریح این خبر اظهار کرد: رقابت های کونگ فو قهرمانی بانوان خراسان رضوی در بخش مبارزه با شرکت ۱۶۰ ورزشکار از سراسر استان در مشهد برگزار شد که سهم بانوان کونگ فو کار این شهرستان 5 مدال طلا، ۱ نقره و ۳ برنز بود.
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه تصریح کرد: تیم کونگ فو این شهرستان با هدایت راحله اصفهانی و ترکیب ۲۵ ورزشکار در این دوره از مسابقات به مصاف رقبای خود رفت که در پایان ستایش علی مرادی، عسل عطاریان، فاطمه اسدی در بخش نونهالان و مبینا دهقان و زهرا سرحدی در گروه نوجوانان به ترتیب در اوزان منفی ۲۴، ۲۸-، ۴۰-، ۴۱- و ۵۵- کیلوگرم با غلبه بر حریفان خود در جای نخست قرار گرفته و نشان طلا را برگردن آویختند.
امینی افزود: در گروه سنی بزرگسالان الهام حاج محمودی نماینده وزن منفی ۵۸ کیلوگرم نایب قهرمان شد و مهشید حیدری در وزن ۳۴- کیلوگرم ، سیما رحیمی و سارا مظاهری نیز در اوزان منفی ۵۵ و منفی۴۴ کیلوگرم سه نماینده این شهرستان در رده نونهالان و نوجوانان بودند که صاحب مقام سوم ونشان برنز این دوره از رقابتها شدند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه