سرخط خبر

» آخرین خبر » دختران ورزشکار خراسانی شایسته حمایتی ویژه هستند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۳

 کد خبر: 33658

دختران ورزشکار خراسانی شایسته حمایتی ویژه هستند

مسئول گروه هماهنگی امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برخی کم‌لطفی‌ها سبب شده بخش خصوصی برای حمایت از ورزش بانوان قدمی برندارد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فهیمه سروری در مراسم آغاز تمرینات تیم اشتاد سازه که به منظور آمادگی برای حضور در لیگ برتر هندبال بانوان که در سالن ورزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید منتظری برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به واسطه درگذشت استاد جاهدی اظهار کرد: به دختران هندبالیست استان تبریک عرض می‌کنم که با تلاش هیئت هندبال، یک متولی قدرتمند برای هدایت تیم در کنار آنان قرار گرفت تا از تلاش دخترانی که در لیگ‌ها حضور پیدا می‌کنند حمایت پایدار داشته باشیم.
وی بیان کرد: همیشه دغدغه من این بوده که حامیان مالی دختران حاضر در لیگ، گاهی به دلیل برخی کم لطفی‌ها از ورزش دوری می‌کنند اما افراد بزرگی در این هیئت حضور پیدا کردند و این نوید را به مدیران اشتاد سازه می‌دهم که با عشق و علاقه‌ای که در آنان می‌بینم، قطعاً یک تیم قوی شکل می‌گیرد و نام این شرکت بارها در میادین مختلف و حتی تیم ملی به زبان آورده می‌شود.
مسئول گروه هماهنگی امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد: ورزش حرفه‌ای بازوی ورزش قهرمانی است. خواهان این هستیم که با مدیریت و تدبیر، از پایه برنامه داشته باشید. بارها رسانه از من گله کرده که از تیم‌های حاضر در لیگ حمایت نمی‌کنم. دغدغه من به عنوان یک خدمتگزار در عرصه ورزش همین است که بخش خصوصی پس از ورود، دختران ورزشکار خراسانی را در نیمه راه رها نکند، بارها شاهد این موضوع بودیم که مدیرانی وارد این عرصه شدند اما از جمله تیم بسکتبال بانوان را بعد از اینکه در چند بازی امتیاز خوبی کسب نکردند، رها کردند.
سروری تصریح کرد: زمانی یک تیم در لیگ موفق است که باشگاه قدرتمندی با خرد، دانش و شناخت شکل بگیرد و از پایه شروع کند. قطعاً سرمایه گذاری‌ای که روی تک تک ورزشکاران می‌کند باید با قواعد و قوانین مشخص باشد، حتی در رابطه با مربی و سرپرست هم باید به همین شکل باشد. امیدوارم در هیئت مدیره باشگاه نیز یک بانو حضور داشته باشد تا بتواند مطالبات زنان را در باشگاه به ثبت برساند.
وی ادامه داد: قول می‌دهم که دختران استان با تعهد کار می‌کنند و بارها و بارها با پوشیدن لباس این باشگاه قطعا در رقابت‌های مختلف موفق می‌شوند و در صدر جدول لیگ قرار می‌گیرند.
مسئول گروه هماهنگی امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: در جلسه خصوصی با رئیس هیئت هندبال استان، وقتی که ایشان مردد بودند که یک یا دو تیم لیگ برتری داشته‌باشند، پیشنهاد من این بود که اگر بتوانیم یک تیم قوی داشته باشیم بهتر است. از پایه باشگاهی را تاسیس کنیم و وارد ورزش کنیم تا این باشگاه به عنوان یک اسم برای ایران و خراسان، جاویدان بماند و با اقتدار هر زمان که نامی از باشگاه‌های لیگ برتری می‌آید نام اشتاد سازه بدرخشد.
سروری بیان کرد: تعدد باشگاه‌ها نیز جزو خواسته‌های ما است. هر چه تعداد تیم‌های حاضر در لیگ که قوی و صاحب پایه باشند، بیشتر باشد برای ما افتخار است و به ورزش قهرمانی کمک می‌کند. به جای دو یا سه ملی پوش چرا تمام ملی پوشان هندبال از بازیکنان استان نباشند؟
وی با اشاره به حضور پیشکسوتان در این مراسم و باشگاه عنوان کرد: به کسانی که سرمایه گذاری می‌کنند قول می‌دهم این اقدام ایشان بی‌ثمر نخواهد بود و دختران ما قطعاً این اسم را بزرگ‌تر خواهند کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه