سرخط خبر

» آخرین خبر » دختران بسکتبالیست در پلی‌آف لیگ دسته 2 به میدان می‌روند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۳

 کد خبر: 41913

دختران بسکتبالیست در پلی‌آف لیگ دسته 2 به میدان می‌روند

نماینده خراسان رضوی 2 دیدار سخت در پلی‌آف بسکتبال بانوان در لیگ دسته2 پیش‌رو دارد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، این استان امسال در لیگ دسته2 بسکتبال بانوان 2 نماینده داشت که در مرحله پلی‌آف اول این رقابت‌ها تیم مولتی‌کافه مشهد حذف شد؛ ولی تیم خانه بسکتبال نیشابور به پلی‌آف دوم صعود کرد و حالا باید با مس رفسنجان رقابت کند تا یکی از این 2 تیم بتواند راهی نیمه‌نهایی شود.

این مسابقات به میزبانی اکسیژن اراک امروز آغاز می‌شود. خانه بسکتبال نیشابور امروز و فردا به‌مصاف مسی‌ها می‌‌رود و باید رفت‌و‌برگشت با یکدیگر جدال کنند. در‌صورتی‌که نیشابور و رفسنجان هر کدام برنده یک دیدار باشند، سرنوشت تیم صعود‌کننده به بازی سوم کشیده می‌‌شود.

در صورت پیروزی دختران خراسانی باید 23 و 24‌‌اسفند در اصفهان با برنده دیدارهای فولاد آلیاژ ایران یزد و خانه بسکتبال نهاوند رقابت کنند. نیمه‌نهایی نیز به‌‌صورت رفت‌و‌برگشت برگزار می‌شود تا تیم‌های برتر شناخته ‌و راهی فینال شوند.

در‌‌نهایت 2 تیم اول و دوم جواز حضور در لیگ دسته‌یک را کسب خواهند کرد. پیش از شروع مرحله پلی‌آف، هر تیم ۳ دیدار در مرحله رفت‌و‌برگشت پشت‌سر گذاشته بود که تیم نیشابور 2 پیروزی کسب کرد و در یک بازی غایب بود. در پلی آف اول نیز ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خانه بسکتبال نیشابور ۸۷‌بر‌۴۵ نایریکای همدان را شکست داد. در بازی برگشت هم ۸۶‌بر‌۴۱ دوباره از سد نایریکای همدان گذشت و صعود کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه