سرخط خبر

» آخرین خبر » خراسان رضوی یکی از بازوان توانمند فدراسیون است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۷

 کد خبر: 31868

خراسان رضوی یکی از بازوان توانمند فدراسیون است

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خراسان رضوی یکی از بازوان توانمند فدراسیون است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مهدی تاج صبح امروز در مجمع انتخاب رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی که در هتل پارس برگزار شد، گفت: بنا به بیانات رهبر معظم انقلاب، کشور در مقابل مشکلات باید آرایش دفاعی به خود بگیرد، امروزه یکی از این اهداف ورزشگاه‌ها است، عضوی که انتخاب می‌شود باید فرایند تغییر را به‌وجود آورد، چراکه شرایط سخت است، ما نیز در فدراسیون‌ مشکل نقدینگی داریم، اما ماموریت خود را انجام می‌دهیم، ما با قرارداد ۳ بازیکن قطر فدراسیون‌ را اداره می‌کنیم و خوب اداره کردیم، آقای آسیا هستیم و کسی نتوانست ما را پایین بکشد، از تیم فرش آرا هم تشکر می‌کنم.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به وجود 16 کرسی بین‌المللی، یک کرسی در فیفا و وجود ۸ داور بین‌المللی در ایران، متذکر شد: در دور گذشته جام باشگاه‌های آسیایی نتایج خوبی داشتیم، تمام این موفقیت‌ها با همین اوضاع اقتصادی به‌دست آمده است.

وی با بیان اینکه باید با یک برنامه‌ریزی منظم منویات مقام معظم رهبری را در فوتبال نیز اجرایی کنیم، ادامه داد: این موضوع تاکنون آن طور که باید عملی نشده، باید برای اعزام‌های غیرضروری اقدام شود، همچنین، شورای برون مرزی فدراسیون‌ را محدود کردیم و تنها در مسابقات رسمی حضور پیدا می‌کنیم.

تاج بیان کرد: حفظ وجه بین‌المللی فوتبال را باید در نظر بگیریم، همچنین، نباید به مصاحبه‌های حاشیه بپردازیم، چراکه این‌ها زیرنویس شبکه‌های خارجی می‌شود، همچنین، ما نباید پرونده بین‌المللی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: هفته آینده با وزیر ورزش و جوانان جلسه‌ای داریم، درخصوص شکایت مربیان و بازیکنان که جریمه مالی دربر دارد در جلسه مذکور صحبت کنیم.

وی با بیان اینکه خراسان رضوی بسیار خوب عمل کرد و جزو۳ استان برتر کشور است و ضمن قدردانی از آستان قدس برای در اختیار قرار دادن استادیوم امام رضا(ع) به تیم فوتبال پدیده، اضافه کرد: از ظرفیت داوران و بازیکنان خراسان رضوی که سهم زیادی در موفقیت فوتبال داشتند، نیز تشکر می‌کنم، باید توانمندی‌های این استان را افزایش دهیم، ضمن اینکه این گروه باید بازوی قوی برای فدراسیون‌ شوند.

تاج گفت: تیم‌های فوتبال اصفهان به یمن کارخانه‌های صنعتی این استان وجود دارد، اما این ظرفیت در خراسان رضوی ضعیف است و باید از ظرفیت‌های دیگر استفاده کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه فوتسال را جدی گرفتیم، یادآور شد: در بخش بانوان هم قدرتمند شروع کردیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه