سرخط خبر

» آخرین خبر » خراسان رضوی قابلیت میزبانی مسابقات بزرگ را دارد/ باشگاه‌های متخلف پلمپ می‌شوند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۹:۵۷

 کد خبر: 32456

خراسان رضوی قابلیت میزبانی مسابقات بزرگ را دارد/ باشگاه‌های متخلف پلمپ می‌شوند

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با بیان اینکه مشهد قابلیت برگزاری مسابقات بزرگ‌تری دارد، گفت : اگر تخلفی در باشگاه‌ها مشاهده شود حتما در‌ مرحله اول هدایت می‌شوند برای کسب مجوز‌های لازم و اگر اقدام نکنند، پلمب می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ناصر پور‌علی فرد درخصوص این مسابقات گفت: مسابقات روز گذشته در سطح خوبی با حضور ۱۴۹ ورزشکار از ۱۶ استان برگزار شد که مشهد میزبانی خوبی از این‌ مسابقات داشت و دوستان هیأت و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی همکاری خوبی در این زمینه داشتند.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام افزود: این مسابقات در تقویم فدراسیون هم قرار دارد و میزبانی از نظم خوبی برخوردار بود و در کل از میزبانی مشهد رضایت داریم، امروز احساس کردیم مشهد می‌تواند میزبان مسابقات مهم‌تری نیز باشد.
وی ادامه داد: مسئله مهم‌تر برگزاری مجمع انتخابات رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی خراسان رضوی است که به‌محض اعلام اداره کل ورزش و جوانان استان این مجمع برگزار می‌شود، متاسفانه کمی دیر شده و خراسان رضوی از استان‌های مهم برای فدراسیون است و در اولین فرصتی که اداره کل ورزش و جوانان استان اعلام آمادگی کند، مجمع را برگزار می‌کنیم.
پور‌علی فرد در خصوص نقش باشگاه‌های بدنسازی در فصل تابستان و اوقات فراغت دانش‌آموزان گفت: یکی از دغدغه‌های فکری ما برگزاری کلاس‌های با کیفیت در فصل تابستان است، خود خانواده‌ها نیز باید در زمان ثبت‌ نام دقت داشته باشند و فرزندان خود را در کلاس و باشگاه‌های مجاز ثبت نام کنند، مربیان و باشگاه‌ها نیز بدانند فرزندان مردم امانت هستند و امانت‌دار خوبی باشند، خانواده‌ها اگر موردی از تخلف مشاهده کردند می‌توانند شکایت‌های خود را از طریق اداره‌کل ورزش و جوانان استان‌ها ثبت کنند و مطمئن باشند برخورد می‌شود.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ادامه داد: موضوع دیگر بحث باشگاه‌های غیرمجاز یا زیرزمینی است که اگر تخلفی مشاهده شود حتما در‌ مرحله اول هدایت می‌شوند برای کسب مجوز‌های لازم و اگر اقدام نکنند پلمب می‌شوند.
وی افزود: داروها و مکمل‌های غذایی غیرمجاز قطعا اگر در باشگاه‌های ورزشی توزیع شود، تخلف است و برخورد می‌شود.
پورعلی فرد در خصوص اعزام ورزشکاران به خارج از کشور نیز گفت: اعزام ورزشکاران به‌خارج از کشور مسئله مهمی است و در حوزه اختیارات وزارت ورزش و جوانان و شورای برون مرزی است و اگر ورزشکاری بدون تایید شورای برون مرزی و وزارت ورزش و جوانان از کشور خارج شود، توریست هستند و مورد تایید فدراسیون نیست.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تصریح کرد: مسابقات قوی‌ترین مردان علاقه‌مندان زیادی در کشور دارد  و فدراسیون هر سال این مسابقات را برگزار می‌کند اما متاسفانه شبکه سه به‌دلیل برخی از ملاحظاتی که دارند از پخش تلویزیونی مسابقات جلوگیری کردند و پخش تلویزیونی مسابقات در انتظار تصمیم مسؤولان صداوسیما است.
Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه