سرخط خبر

» آخرین خبر » خراسان رضوی سهم بزرگی در معرفی قهرمانان جدید دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۰

 کد خبر: 30837

خراسان رضوی سهم بزرگی در معرفی قهرمانان جدید دارد

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: جامعه دوچرخه سواری ایران و خراسان رضوی در روزگار گذشته قهرمانان بزرگی را معرفی کرده بود که با بازنشست شدن آنها خلا بوجود آمد اما خوشبختانه در چند سال اخیر، استان سهم خوبی در پر کردن این جدول خالی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، خسرو قمری در آیین اختتامیه مسابقات دوچرخه سواری استان با حضورنصراله پژمانفر، نماینده مجلس و‌ فرزاد فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: خراسان رضوی یکی از استان هایی است که قهرمانان شایسته ای به عرصه دوچرخه سواری کشور معرفی کرده و شاهد حضور ورزشکارانی از این استان در رده‌های مختلف تیم ملی هستیم.

وی افزود: در بحث تیم‌های ملی یکی از وابستگی های فدراسیون، ظرفیت بالای دوچرخه سواری خراسان رضوی به واسطه قهرمانان، داوران، مربیان و رئیس هیئت کوشای این استان می‌باشد.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ضمن تشکر از روزبهان، رئیس هیئت خراسان رضوی بیان‌کرد: امروز می‌بینیم خراسان رضوی یکی از استان های برتر کشور در رشته دوچرخه سواری است که شاید در چند ساله گذشته به دلایلی کم فروغ بوده و با حضور روزبهان و دیگر‌ اعضا وضعیت این رشته در استان بسیار پیشرفت کرده است.

قمری ادامه داد: راه اندازی پیست دوچرخه سواری و فعال کردن این رشته در قسمت آقایان و بانوان در رده های مختلف سنی از جمله کار های بسیار مهم هیئت استان بوده که به همت روزبهان و تیمشان اجرایی شده است.

وی اذعان کرد: افتخار میکنم که هفته گذشته به عنوان نماینده دوچرخه سواری کشور در امارات حضور داشتم و به عنوان نماینده ایران در سمت عضو هیئت رئیسه آسیا، رئیس کمیته جاده آسیا و رئیس کمیته تریال آسیا قرار گرفته و نشان لیاقت بهترین مدیر در جاده آسیا را دریافت کردم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: جامعه دوچرخه سواری خراسان رضوی و ایران در روزگار گذشته قهرمانان بزرگی را معرفی کرده بود که با بازنشست شدن آنها خلا بوجود آمد اما خوشبختانه در چند سال اخیر، استان سهم خوبی در پر کردن این جدول خالی داشته است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه