سرخط خبر

» آخرین خبر » خراسان رضوی در بین پنج استان برتر تنیس کشور است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۵:۵۸

 کد خبر: 14376

خراسان رضوی در بین پنج استان برتر تنیس کشور است

نایب رئیس فدراسیون تنیس در جریان برگزاری اختتامیه رقابت های قهرمانی آسیا زیر ۱۴ سال به مشهد سفر کرد. مهرافزا منوچهری در گفتگوبا خبرنگار اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تنیس خراسان رضوی در بین پنج استان برتر کشور در ارزیابی های سالانه فدراسیون است و حضور جناب تدین رئیس هیئت تنیس فعالیت […]

نایب رئیس فدراسیون تنیس در جریان برگزاری اختتامیه رقابت های قهرمانی آسیا زیر ۱۴ سال به مشهد سفر کرد.
مهرافزا منوچهری در گفتگوبا خبرنگار اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تنیس خراسان رضوی در بین پنج استان برتر کشور در ارزیابی های سالانه فدراسیون است و حضور جناب تدین رئیس هیئت تنیس فعالیت ‌های خوبی در حوزه جذب اسپانسر و فعال شدن بخش خصوصی رخ داده که شاهد پیشرفت این رشته ورزشی در شهر مشهد هستیم.
وی افزود: بسیاری از ورزشکاران برتر کشور در رشته تنیس از مشهد هستند که نشان دهنده سطح خوب این رشته ورزشی در استان خراسان رضوی است.
منوچهری همچنین در خصوص برگزاری مسابقات زیر ۱۴ سال که در مشهد برگزار شد گفت: بهترین های ایران در این مسابقات شرکت کردند و کادر فنی بسیار قوی داشتند، همچنین فدراسیون از سطح برگزاری این مسابقات رضایت داشته و مشهد میزبان بسیار خوبی برای این رقابت ها بود.
وی در خصوص آینده تنیس در خراسان رضوی عنوان کرد: برنامه‌های بسیاری را از جمله گرفتن میزبانی های مختلف، جذب اسپانسر، بازآموزی در سطح مربیان و برگزاری کلاس‌های تربیت داوران، برگزاری کلاس‌های رایگان آموزشی در رده نونهالان و نوجوانان و برگزاری مسابقات جایزه بزرگ و لیگ در نظر داریم که تمام آنها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان این استان ممکن شده و ادامه خواهد داشت.
نایب رئیس فدراسیون تنیس کشورمان تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان، جناب صبوریان با قرار دادن زمین های تمرینی در اختیار هیئت به صورت رایگان باعث افزایش سطح این ورزش حتی در دیگر شهرستان‌های این استان می شوند چراکه از شهرستان های نیشابور و درگز بازیکنان برای رقابت به مشهد می آیند و این کمک بسیار بزرگی برای افزایش سطح کیفی آن‌ها نیز می‌باشد.ارسال دیدگاه