سرخط خبر

» آخرین خبر » خراسان رضوی اهمیت بسیاری در کوراش کشور دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۵:۵۷

 کد خبر: 18669

خراسان رضوی اهمیت بسیاری در کوراش کشور دارد

رئیس فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو گفت: برای موفقیت در جاکارتا نگاه ویژه‌ای به خراسان رضوی داریم. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد درخشان در دومین جلسه هماهنگی مسابقات کوراش بازی‌های ۲۰۱۸ آسیایی _جاکارتا اظهار کرد: در جلسه ای که با مدیر کل ورزش و جوانان استان داشتیم تصمیم […]

رئیس فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو گفت: برای موفقیت در جاکارتا نگاه ویژه‌ای به خراسان رضوی داریم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد درخشان در دومین جلسه هماهنگی مسابقات کوراش بازی‌های ۲۰۱۸ آسیایی _جاکارتا اظهار کرد: در جلسه ای که با مدیر کل ورزش و جوانان استان داشتیم تصمیم بر این شد با همکاری هم جام توس در بهترین شرایط و با کیفیت بالا برگزار شود.

وی در ادامه افزود: جلسه‌ای نیز برای رقابت‌های جاکارتا با مدیر کل ورزش و جوانان استان و رئیس هیئت داشتیم که مقرر شد با توجه به حضور تعداد قابل توجهی از ورزشکاران رشته کوراش از خراسان رضوی نگاه ویژه‌ای به این استان داشته باشیم.

رئیس فدراسیون جودو، کوراش و جوجیستو تصریح کرد: با برنامه ریزی وارد مسابقات خواهیم شد امیدوارم با حمایت دوستان در استان تیم خوبی راهی مسابقات شود.

درخشان در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به شانس بالایی که برای کسب مدال خراسان رضوی قائلیم و همکاری خوبی که مسئولین استان با ما داشته‌اند  امیدوارم نتیجه این کار تیمی در جاکارتا موفقیت ورزشکاران کشور عزیزمان باشد.ارسال دیدگاه