سرخط خبر

» آخرین خبر » خراسان رضوی از سردمداران عرصه ورزش روستایی در کشور است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۷

 کد خبر: 34488

خراسان رضوی از سردمداران عرصه ورزش روستایی در کشور است

رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی گفت: هیئت خراسان رضوی از سردمداران عرصه ورزش روستایی در کشور است و این مهم به واسطه ی تنوع برنامه ها، مدیریت و حمایت های اداره کل ورزش و جوانان این استان بدست آمده است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، غلامرضا جعفری در نشست هم اندیشی نواب رئیس بانوان هیئت های ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی کشور که با حضور فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان و فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: آنچه که در حوزه ورزش روستایی و بازی های بومی محلی اتفاق افتاده، با هم افزایی بین ارکان های فدراسیون و هیئت های تابعه آن شکل گرفته است.

وی افزود: خرد جمعی و اجماع، چراغ راهی برای مجموعه یک تیم در تصمیم گیری ها، تصمیم سازی و مدیریت فعالیت ها آن مجموعه است.

رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی بیان کرد: ورزش روستایی به عنوان یکی از مهم ترین وظایف حاکمیتی ورزش کشور است و باید از این ظرفیت مناسب حداکثر بهره را برد.

جعفری عنوان کرد: بسیار خرسندیم که معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با یک اشتیاق ویژه در بررسی راهکار های توسعه ورزش بانوان در مناطق روستایی ما را یاری می‌کند.

وی ادامه داد: این نشست هم اندیشی را به فال نیک می‌گیریم و امیدوارم نقطه عطفی باشد برای اینکه بتوانیم فعالیت هایمان را در این حوزه با مدیریت مناسب و رویکرد علمی به پیش ببریم.

جعفری اظهار کرد: باید از ظرفیت ویژه بانوان روستایی در ورزش قهرمانی کشور به نحو مطلوب استفاده کنیم و در این رابطه نیاز به یک کار تخصصی در بین فدراسیون های مختلف داریم.

وی گفت: بحث احیا و ترویج بازی های بومی محلی به عنوان یک فعالیت ویژه با رویکرد فرهنگی باید در دستور کار قرار گیرد، همچنین باید از مواهب آموزشی این بازی ها برای تربیت فرزندانمان استفاده کنیم.

رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی ضمن تشکر از حمایت های فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان خرسان رضوی بیان کرد: هیئت خراسان رضوی از سردمداران عرصه ورزش روستایی در کشور است و این مهم به واسطه ی تنوع برنامه ها، مدیریت و حمایت های اداره کل ورزش و جوانان این استان بدست آمده است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه