سرخط خبر

» وزارت ورزش و جوانان » خراسان رضوی قهرمان کشتی آزاد جوانان کشور شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۶:۳۷

 کد خبر: 103

خراسان رضوی قهرمان کشتی آزاد جوانان کشور شد

رییس هیأت کشتی خراسان رضوی از قهرمانی تیم استان در رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور با حضور ۱۰ تیم و در دو گروه پنج تیمی در شهرستان “سردرود” استان آذربایجان شرقی برگزار شد که […]

رییس هیأت کشتی خراسان رضوی از قهرمانی تیم استان در رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور با حضور ۱۰ تیم و در دو گروه پنج تیمی در شهرستان “سردرود” استان آذربایجان شرقی برگزار شد که در پایان تیم خراسان رضوی به عنوان قهرمانی رسید و تیم های آذربایجان شرقی و گلستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

محمود یعقوبی،رییس هیأت کشتی خراسان رضوی درباره نتایج بدست آمده تیم استان اظهار کرد:کشتی گیران خراسانی ابتدا تیم های خراسان شمالی، خوزستان و فارس را هر کدام جداگانه با نتیجه ۸ بر صفر شکست دادند،همچنین تیم خراسان رضوی در مرحله بعدی تیم زنجان را با نتیجه ۶ بر ۲ شکست داد و به فینال راه یافت.

وی افزود: تیم خراسان رضوی به عنوان برنده گروه (ب)به مصاف برنده گروه (الف)یعنی تیم آذربایجان شرقی رفت و در رقابتی حساس و نفس گیر میزبان مسابقات را با نتیجه ۵ بر ۳ شکست داد و قهرمان کشور شد.

رییس هیأت کشتی خراسان رضوی در پایان به رده بندی تیمی اشاره کرد و یادآور شد:تیم خراسان رضوی قهرمان شد و تیم های آذربایجان شرقی،گلستان،خوزستان،اردبیل،فارس، اصفهان، زنجان ، بوشهر و خراسان شمالی به ترتیب در جایگاه های دوم تا دهم کشور قرار گرفتند.ارسال دیدگاه