سرخط خبر

» آخرین خبر » خانه اسکیت خراسان رضوی احداث می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۳

 کد خبر: 35884

خانه اسکیت خراسان رضوی احداث می‌شود

رئیس هیئت اسکیت خراسان رضوی گفت: در جلسه ای که با فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان داشتیم، قرار بر این شد که خانه اسکیت استان را در مجموعه سجاد بنا کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد عجم در مراسم تجلیل از مدال آوران دومین دوره المپیاد استعداد های برتر اسکیت کشور اظهار کرد: خراسان رضوی در رشته سرعت در بخش دختران، 5 مدال کسب و رشته فری استایل در بخش پسران 1 مدال و دختران پس از اصفهان 4 مدال را از آن خود کرد.

وی در خصوص رشته آلپاین بیان کرد: حدود سه ماه است که در استان به این رشته می‌پردازیم و طی مسابقه ای که برگزار کردیم، 110 شرکت کننده در آن حضور پیدا کردند.

رئیس هیئت اسکیت خراسان رضوی عنوان کرد: در رشته رول باز نیز یک نماینده از استان برای مسابقات جهانی انتخاب شد که متاسفانه تیم اعزام نشد، همچنین در رشته سرعت و هاکی 2 نماینده به مسابقات جهانی اسپانیا اعزام کردیم.

عجم تصریح کرد: پس از تغییر در چارت فدراسیون برای اولین بار در ایران، سه انجمن سرعت، آلپاین و فری استایل را به صورت انتخاباتی برگزار کردیم و هدفمان این است که بتوانیم مدال هایمان را در سال آینده افزایش دهیم.

وی اضافه کرد: این موفقیت ها را مرهون زحمات مربیان و خانواده های ورزشکاران هستیم و اگر همدلی همه ما نبود، این اهداف محقق نمی‌شد.

رئیس هیئت اسکیت خراسان رضوی ضمن تشکر از حمایت های فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان کرد: پس از حضور فتاحی در خراسان رضوی حمایت های خوبی از این رشته انجام شد و امیدوارم این حمایت های ادامه داشته باشد.

عجم عنوان کرد: در جلسه ای که با فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان داشتیم، قرار بر این شد که خانه اسکیت استان را در مجموعه سجاد مشهد بنا کنیم. 

وی ادامه داد: در این راستا اعتبارات از بخش خصوصی آماده است و در صورت واگذاری زمین، ظرف مدت شش ماه خانه اسکیت را احداث می‌کنیم تا در زمستان نیز برای تمرین ورزشکاران مشکلی نداشته باشیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه