سرخط خبر

» آخرین خبر » حمایت شهرداری طرقبه از قایقرانی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۹:۳۸

 کد خبر: 15024

حمایت شهرداری طرقبه از قایقرانی

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از اعلام آمادگی شهرداری طرقبه برای حمایت از رشته ورزشی قایقرانی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، امیر زارعی در این خصوص اظهار کرد: روز گذشته نشست و دیدار صمیمی بین کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان […]

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از اعلام آمادگی شهرداری طرقبه برای حمایت از رشته ورزشی قایقرانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، امیر زارعی در این خصوص اظهار کرد: روز گذشته نشست و دیدار صمیمی بین کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی و علیرضا خادم پیر شهردار شهر طرقبه برگزار شد و در این دیدار در خصوص ورود شهرداری طرقبه به ورزش به خصوص رشته قایقرانی بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: از ابتدای سال ۹۶ رشته ورزشی دراگون بوت از حوزه فدراسیون انجمن‌های ورزشی خارج شده و فدراسیون قایقرانی پیوسته لذا لازم بود تا در این حوزه تغییراتی در سطح استان و شهر طرقبه که در این حوزه زیر ساخت‌ها و امکاناتی را دارا است اعمال شود.

زارعی خاطرنشان کرد: باید در یک جلسه‌ای با حضور رئیس هیات قایقرانی و مسئولین ورزش و جوانان طرقبه و هیات‌های انجمن‌های ورزشی و قایقرانی امور مربوط به انتقال این رشته و زیر ساخت‌ها و امکانات انجام می‌شد که این مسئله با همکاری افراد مسئول به خوبی انجام شد.

معاون توسعه امور ورزش تصریح کرد: در این جلسه بنا شد تا از ظرفیت و پتانسیل چالیدره با همکاری مسئولین این مجموعه و شهرداری طرقبه برای رشته ورزشی قایقرانی استفاده شود.

وی خبر داد: خادم پیر شهردار طرقبه اعلام آمادگی کرده بودند که شهرداری طرقبه آمادگی ورود به حوزه ورزش را دارد و در این جلسه بنا شد تا با بررسی شرایط و براورد هزینه شهرداری طرقبه به حوزه حمایت از ورزش قایقرانی به خصوص در لیگ‌های برتر ورود پیدا کند و در بخش‌های مختلف ما شاهد حضور نماینده استان در ورزش‌های آبی باشیم.ارسال دیدگاه