سرخط خبر

» آخرین خبر » حضور 4 بانوی هاکی باز استان در مرحله نهایی اردوی آمادگی تیم ملی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۴

 کد خبر: 31135

حضور 4 بانوی هاکی باز استان در مرحله نهایی اردوی آمادگی تیم ملی

رئیس هیئت هاکی خراسان رضوی گفت: 4 نفر از بانوان هاکی باز خراسان رضوی به مرحله نهایی اردوی تیم ملی جهت اعزام به رقابت های جام ملت های آسیا دعوت شدند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مهدی عدالتی نسب در این خصوص اظهار کرد: از بین 5 نفر از بانوان هاکی باز دعوت شده خراسان به اردوی تیم ملی، 4 ورزشکار به مرحله نهایی اردوی آمادگی تیم ملی بانوان هاکی به منظور جام ملت های آسیا راه پیدا کردند.
وی افزود: زهرا قرائی، نرگس قربانعلی زاده، زهرا رشیدیان و سحر خاکسار ازجمله هاکی بازان خراسان رضوی هستند که به اردوی تیم ملی جهت اعزام به جام ملت های داخل سالن بانوان آسیا 2019 تایلند در تهران دعوت شدند.
رئیس هیئت هاکی خراسان رضوی در خصوص عملکرد سال گذشته این هیئت بیان کرد: رشد هاکی استان در سال گذشته بسیار مثبت بود و تیم بانوان خراسان رضوی توانست به مقام قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند.
عدالتی نسب ادامه داد: 3 نفر از آقایان نیز به تیم ملی دعوت شدند و با تشکیل چارت سازمانی توانستیم وضعیت هاکی استان را تا حدودی بهبود ببخشیم.
وی در خصوص فعالیت های آتی هیئت نیز عنوان کرد: در سال جاری احداث اولین خانه هاکی استان را آغاز خواهیم کرد، همچنین پیگیری های لازم برای فعال شدن شهرستان های چناران، نیشابور و تربت حیدریه انجام شده است.
رئیس هیئت هاکی خراسان رضوی اضافه کرد: تشکیل تیم ها را در رده های سنی مختلف در دو بخش بانوان و آقایان با جدیت پیگیری خواهیم کرد.
عدالتی نسبت در خصوص بحث استعداد یابی نیز اظهار کرد: یکی از مهم ترین فعالیت های مورد نظر برای سال جاری، بحث استعدادیابی با کمک آموزش و پرورش و شهرداری خواهد بود.
وی بیان کرد: یکی از محدودیت های ما در استان کمبود مربی و داور می‌باشد که طی رایزنی با فدراسیون، مجوز یک دوره داوری و یک دوره مربیگری درجه 2 و 3 را اخذ و دوره ها را در نیمه اول سال برگزار خواهیم کرد.
رئیس هیئت هاکی خراسان رضوی در پایان گفت: امیدواریم چندین میزبانی را در استان داشته باشیم و مسابقات و اردو ها را برگزار کنیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه