سرخط خبر

» آخرین خبر » حضور 3 تیم مشهدی در لیگ والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته‌یک بانوان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۹

 کد خبر: 40047

حضور 3 تیم مشهدی در لیگ والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته‌یک بانوان

قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته‌یک بانوان برگزار ‌و مشخص شد که مشهد 3 نماینده در این رقابت‌ها دارد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته‌یک بانوان برگزار ‌و مشخص شد همچون سال‌های گذشته، مشهد باز هم 3 نماینده در این رقابت‌ها دارد.

این مسابقات قرار است با حضور ۱۴ تیم پیگیری شود که روز گذشته با حضور میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال، شهرام عظیمی سرپرست و نادر انصاری دبیر کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پاراالمپیک مراسم قرعه‌کشی آن برگزار شد و طی آن تیم‌ها در 2 دسته گروه‌بندی شدند.

در این نشست، نمایندگان تهرانی لیگ دسته‌یک بانوان حضور داشتند و نمایندگان دیگر استان‌‌ها به‌صورت وبینار در قرعه‌کشی این مسابقات شرکت کردند.

اشتادسازه مشهد، آریا مقام پارس مشهد و استعداد پویا مشهد، 3 تیمی هستند که قرار است در فصل جدید شرکت کنند. این در‌حالی است که پیش‌ از ‌این باشگاه فولاد نیشابور اعلام کرده بود علاوه بر لیگ دسته‌یک والیبال مردان، در بخش بانوان نیز تیم‌داری خواهد کرد؛ اما نامش در فهرست تیم‌ها خالی است.

تیم‌ها مسابقات دور مقدماتی را در 2 گروه دنبال خواهند کرد. 2 تیم مشهدی با یکدیگر هم‌گروه هستند. اشتادسازه مشهد در گروه‌الف با البرز، نفت امیدیه، جوانان زرتشتی، آمادای همدان، مس رفسنجان و راه‌باند کویر کرمان هم‌‌‌گروه است. در گروه‌ب نیز آریا‌مقام پارس مشهد به‌همراه استعداد پویا مشهد حضور دارند.

دیگر‌تیم‌های این گروه ریف اصفهان، مهرگان شیراز، پاس گرگان، آریا پارس تفت و آیدین نیکخواه بهرامی هستند.

دور مقدماتی لیگ دسته‌یک بانوان سال‌99 به‌صورت متمرکز و در 2 گروه فوق انجام خواهد شد که 2 هفته تعطیلی بین دور رفت و دور برگشت نیز لحاظ می‌شود. پس از پایان دور مقدماتی، از هر گروه 4 تیم اول تا چهارم جدول به گروه برترها شامل 8 تیم از 2 گروه صعود می‌کنند و مسابقات خود را به شکل MW و متمرکز برای معرفی تیم‌های برتر مسابقات ادامه خواهند داد.

همچنین تیم‌های پنجم تا هفتم جدول 2 گروه مقدماتی ‌در یک گروه برای کسب عنوان‌های نهم تا چهاردهم لیگ دسته‌یک بانوان به‌صورت متمرکز مسابقات را ادامه خواهند داد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه