سرخط خبر

» آخرین خبر » حضور ۱۰ دو و میدانی کار مرد در مسابقات انتخابی تیم ملی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۹:۳۰

 کد خبر: 17387

حضور ۱۰ دو و میدانی کار مرد در مسابقات انتخابی تیم ملی

۱۰ دوومیدانی کار مرد در رده سنی نوجوان و جوانان در قالب تیم دو و میدانی خراسان رضوی برای شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی عازم تهران شدند. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در تیم امدادی رضا کاشف، مصطفی ابراهیمی، حمید تشکری و حامد خیرآبادی حضور دارند. همچنین مجتبی […]

۱۰ دوومیدانی کار مرد در رده سنی نوجوان و جوانان در قالب تیم دو و میدانی خراسان رضوی برای شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی عازم تهران شدند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در تیم امدادی رضا کاشف، مصطفی ابراهیمی، حمید تشکری و حامد خیرآبادی حضور دارند. همچنین مجتبی زاهدی در دو رشته پرش طول و پرش سه گام، محمد اختیارآبادی در رشته پرش ارتفاع، و امیررضا صدیقی در دو ۶۰ متر در تیم دوومیدانی خراسان رضوی اعزامی به مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی حضور خواهند داشت.

همچنین شاهین مهردلان در رشته پرتاب وزنه، محسن حسینی و امیررضا نخعی در رشته پرش ارتفاع برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی هستند.

این مسابقات فردا ۲۱ دی ماه از ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد. همچنین روز دوم مسابقات جمعه ۲۲ دی ماه از ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد و با معرفی نفرات برتر در قسمت‌های مختلف مسابقات دوومیدانی انتخابی تیم ملی و قهرمانی کشور به پایان خواهد رسید.ارسال دیدگاه