سرخط خبر

» آخرین خبر » حضور کشتی‌گیران نونهال خراسانی در اردوی تیم ملی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۹:۳۲

 کد خبر: 36264

حضور کشتی‌گیران نونهال خراسانی در اردوی تیم ملی

اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان کشور از روز جمعه در بندر کیاشهر گیلان با حضور سه کشتی گیر از خراسان رضوی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان  رضوی، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان در خصوص برپایی این اردو گفت: در این اردوی آمادگی، ۴۴ کشتی گیر رده سنی نونهالان از استان های مختلف کشور در ۱۱ وزن و در رشته کشتی فرنگی حضور دارند.

حمیدرضا اسماعیل نژاد افزود: این اردو برای آمادگی بیشتر تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان کشور برای حضور قدرتمند در رقابت های بین المللی روز جهانی کودک به مدت چهار روز در کیاشهر بر پا شده است .

وی ادامه داد: در این اردو، وضعیت آمادگی کشتی گیران و همچنین شرایط وزنی آنان مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا برترین کشتی گیران حاضر در اردو طبق اوزان مختلف در تیم ملی حضور یافته و با آمادگی کامل در رقابت های بین المللی روز جهانی کودک حضور یابند.

وی بیان کرد: پس از اتمام اردوی چهار روزه بندرکیاشهر، از روز ۱۹ آذر ماه نیز مرحله نهایی اردو به مدت دو روز در قزوین برپا خواهد شد که در پایان اردوی قزوین ، اسامی نفرات تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان کشور برای حضور در مسابقات بین المللی روز جهانی کودک اعلام می شود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان کشور خاطرنشان کرد: رقابت های بین المللی کشتی روز جهانی کودک از ۲۱ آذر ماه جاری با حضور زبده ترین کشتی گیران نونهال کشور و همچنین کشتی گیران چند کشور خارجی در قزوین آغاز خواهد شد.

گفتنی است؛  امیر رضا برزنونی،علی حسین آبادی و ابولفضل احمدی از خراسان رضوی حضور دارند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه