سرخط خبر

» آخرین خبر » حضور ورزشکاران و کارکنان اداره کل و ورزش و جوانان خراسان رضوی در پایگاه اهدای خون

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۸

 کد خبر: 38170

حضور ورزشکاران و کارکنان اداره کل و ورزش و جوانان خراسان رضوی در پایگاه اهدای خون

جامعه ورزش و جوانان استان با حضور در پایگاه اهدای خون اقدام به اهدا خون برای کمک به بیماران نیازمند کردند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، شب گذشته وزرشکاران رشته‌های مختلف به همراه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با حضور در پایگاه اهدای خون، برای کمک به بیماران نیازمند اقدام به اهدای خون کردند.
محسن پورتقی معاون امور ورزشی، سروش پور آزاد مدیر روابط عمومی، مهدی عجمی‌نژاد رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،مهدی سلاطین رییس اداره ورزش و جوانان مشهد، مجید مشتاق رییس هیئت شنا شیرجه و واترپلو، احمدیان رییس هیئت کبدی، امیرحسین اخوان رییس هیئت بوکس، حمید دهدشتی رییس هیئت نجات غریق و غواصی خراسان رضوی، محمد شوریان عضو تیم ملی بوکس ،سمانه افخم بازیکن کبدی و ورزشکاران سایر رشته‌ها شب گذشته در پایگاه اهدای خون حاضر شدند و باهدای خون خود قدمی در راستای بهبود بیماران برداشتند.

معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این خصوص گفت: با توجه به نیاز بیماران از جامعه ورزش و جوانان خراسان دعوت به عمل آوردیم تا در این اقدام خیرخواهانه شرکت کنند.
محسن پور تقی ادامه داد: خوشبختانه جامعه ورزش و جوانان استقبال چشمگیری از این مراسم داشتند و امیدواریم در آینده شاهد حضور بیشتر ورزشکاران در این اقدام خیرخواهانه باشیم.

مهدی سلاطین رییس اداره ورزش و جوانان مشهد اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و برای کمک به بیماران نیازمند جامعه ورزش و جوانان استان بار دیگر در این کار خیرخواهانه حضور به عمل آوردند تا با اهدای خون به بیماران کمک زیادی در بهبودی سلامتی بیماران داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه