سرخط خبر

» آخرین خبر » حضور قدرتمند ورزشکاران خراسان رضوی در روز نخست دومین دوره المپیاد استعدادهای برترکشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۹

 کد خبر: 33610

حضور قدرتمند ورزشکاران خراسان رضوی در روز نخست دومین دوره المپیاد استعدادهای برترکشور

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی از آغاز دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور خبرداد و گفت: در روزنخست این المپیاد رزمی کاران استان ۴مدال کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی درخصوص دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور گفت: روز گذشته نخستین روز از دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور با رقابت دختران رزمی‌کاران در رشته موی تای و در یزد آغاز شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: در این دوره از مسابقات 6 دختر موی تای کار خراسان رضوی به یزد اعزام شدند که در پایان 1 مدال نقره و 3 برنز برای استان به ارمغان آمد.
وی بیان کرد: در این مسابقات یاسمین احمد زاده، نایب قهرمان شد و الهه مظلوم، غزل انوشیوانی و سیما نیک نام به مدال برنز بسنده کردند.
فتاحی عنوان کرد: در پایان این رقابت ها مربی تیم استان نیز به عنوان یکی از مربی های برتر شناخته شد.
وی تصریح کرد: مسابقات پسران این رشته نیز از امروز، 4 مرداد ماه در یزد آغاز می‌شود که تیم استان با 4 ورزشکار به این مسابقات اعزام شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تاکید کرد: هیأت های ورزشی استان برنامه ریزی ویژه‌ای برای حضور قدرتمند در این دوره المپیاد دارند و امیدوارم با حفظ جایگاه سال گذشته بتوانیم تعداد مدال های بیشتری را کسب کنیم و ورزش خراسان رضوی را جایگاهی متناسب با شأن ورزشکاران را تصاحب کنیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه