سرخط خبر

» آخرین خبر » حضور حماسی جوانان و سازمان‌های مردم نهاد در یوم‌الله۲۲ بهمن چشمگیر خواهد بود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۱

 کد خبر: 30006

رئیس مجمع سمن‌های جوانان خراسان رضوی:

حضور حماسی جوانان و سازمان‌های مردم نهاد در یوم‌الله۲۲ بهمن چشمگیر خواهد بود

رئیس مجمع سمن‌های جوانان خراسان رضوی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام دهه فجر، چهلمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،از حضور حماسی جوانان و سازمان های مردم نهاد در دفاع و پاسداری از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در جشن ۲۲بهمن امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدمحمدحسینی با بیان اینکه نقش جوانان در همه ادوار و دهه‌های انقلاب شکوهمند اسلامی همیشه برجسته و اثرگذار بوده و خواهد بود،از بصیرت و دشمن شناسی و ولایت مداری به عنوان مولفه های جوان انقلابی دهه چهارم انقلاب نام برد و بیان کرد: این موضوع بدان معناست که سرمایه گذاری بدخواهان نظام راه به جایی نخواهند برد.

عضو هیئت رئیسه مجمع ملی سمن‌های جوانان کشور، ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم اله ۲۲بهمن،خاطرنشان کرد:مسیر انقلاب در آغاز دهه پنجم اقتدار نظام اسلامی بواسطه حضور همیشه در صحنه مردم ،وارد عرصه ی جدیدی شده است.

حسینی با بیان اینکه ۲۲بهمن نماد استقلال و آزادی خواهی ملت بزرگ ایران در چارچوب ترویج ارزش ها و جهان بینی اسلامی است و به خواست و اراده مردم به وقوع پیوسته است،بر ضرورت حفظ انسجام،هوشیاری و حضور پرشور در این مراسم تاکید کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه