سرخط خبر

» آخرین خبر » حضور تیم قایقرانی طرقبه شاندیز در مسابقات بین المللی تهران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۶:۳۳

 کد خبر: 14463

حضور تیم قایقرانی طرقبه شاندیز در مسابقات بین المللی تهران

چهارمین دوره مسابقات بین المللى قایقرانى سکان، ٣٠ و ٣١ شهریور با حضور ٣٠ تیم از ایران و تیم هاى ارمنستان، عراق و افغانستان برگزار مى شود. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمدرضا سعیدی در این خصوص اظهار کرد: این دوره از مسابقات در دریاچه مجموعه ورزشى آزادى برگزار […]

چهارمین دوره مسابقات بین المللى قایقرانى سکان، ٣٠ و ٣١ شهریور با حضور ٣٠ تیم از ایران و تیم هاى ارمنستان، عراق و افغانستان برگزار مى شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمدرضا سعیدی در این خصوص اظهار کرد: این دوره از مسابقات در دریاچه مجموعه ورزشى آزادى برگزار مى شود و علاوه بر تیم‌هاى ارمنستان، عراق و افغانستان، باشگاه هاى دولاب، سکان، پارس مهر خلیج فارس، آذرخش سرخون، مهاباد، هیات طرقبه-شاندیز نماینده شهرستان و خراسان رضوی، مشعل دریا، بندر انزلى، مازندران، کارمیسین و همچنین شرکت هاى رایان مهر، شاتل و مانى حضور پیدا مى کنند.

وی ادامه داد: مسابقات در رشته هاى دراگون بوت، کانو، کایاک و تورینگ و در رده هاى سنى آزاد، بالاى ۴٠ سال و بالاى ۵٠ سال و در بخش هاى حرفه اى و شرکت ها برگزار خواهد شد.

گفتنی است که رقابت هاى بانوان در روز پنجشنبه ٣٠ شهریور در مسافت هاى ٢٠٠ متر و ۵٠٠ متر انجام مى شود و آقایان در روز جمعه ٣١ شهریور ٩۶ به رقابت مى پردازند.ارسال دیدگاه