سرخط خبر

» آخرین خبر » حضور تیم جودو نوبافت شادیلون در مسابقات لیگ برتر جوانان کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۲

 کد خبر: 37305

حضور تیم جودو نوبافت شادیلون در مسابقات لیگ برتر جوانان کشور

مدیرعامل باشگاه نوبافت شادیلون از اعزام تیم نوجوانان جودوی این باشگاه به رقابت‌های لیگ برتر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،محمد زندروحانی در خصوص اعزام تیم جودوی نوجوانان نوبافت شادیلون اظهار کرد: روز پنجشنبه مسابقات لیگ برتر جودوی جوانان کشور آغاز می‌شود و امیدواریم بتوانیم به نتایج خوبی در این رقابت‌ها دست یابیم، گرچه کار سختی در پیش داریم اما ناامید نیستیم.

وی در خصوص اسپانسر این تیم تصریح کرد: کارخانه نوبافت شادیلون که زیرمجموعه کارخانه مشهدنخ است، در فضایی که کشور در شرایط اقتصادی خاصی به سر می‌برد، به حمایت از ورزش پرداخته که باید از این دوستان تشکر کنیم که دعوت ما را برای حضور در ورزش و تیمداری پذیرفتند. در رده سنی نوجوانان در رشته جودو و همچنین در رده سنی بزرگسالان در رشته کوراش، نوبافت شادیلون تیمداری می‌کند.

مدیرعامل باشگاه نوبافت شادیلون در خصوص علت حضور در رشته جودو با توجه به تعلیق این رشته ورزشی در ایران خاطرنشان کرد: با توجه به تعلیق جودو، سعی کردیم انگیزه‌ای در جودوی مشهد و خراسان ایجاد کنیم تا زیر سایه امام رضا(ع) علاوه بر قهرمانی در مسابقات کشوری، اجازه ندهیم جودوکاران نوجوان خراسانی که به معنای واقعی کلمه مستعد و آینده‌دار هستند، دلسرد شوند. فراموش نکنیم که جودو رشته‌ای المپیکی است و انشالله در آینده نزدیک با رفع تعلیق، دوباره شرایط برای فعالیت ایران در این رشته ورزشی در ابعاد بین‌المللی فراهم خواهدشد، پس چه بهتر که از سوختن نسل‌های بعدی جلوگیری کنیم.

زندروحانی افزود: شاکله اصلی تیم نوبافت شادیلون را ملی‌پوشان و افتخارآفرینان نوجوان جودوی خراسان تشکیل می‌دهند. 50 درصد از اعضای تیم ملی‌پوش هستند. عیسی‌زایی، نایب‌قهرمان آسیاست و در 3 وزن نیز جودوکاران مشهدی به عنوان قهرمانی ایران دست یافته‌اند.

وی در رابطه با نحوه برگزاری لیگ برتر جودوی نوجوانان کشور تصریح کرد: مسابقات به صورت دوره‌ای در سه هفته برگزار می‌شود. هفته نخست در تهران، باید به مصاف سه تیم برویم. سه‌شنبه تیم با قطار عازم تهران می‌شود. صبح پنجشنبه در 9 وزن آغاز می‌شود. در لیگ برتر سال جاری، 15 تیم‌ از استان‌های مختلف کشور حضور دارند.

مدیرعامل باشگاه نوبافت شادیلون در خصوص هدف‌گذاری تیمش در نخستین حضور در لیگ برتر گفت: با سرمربی‌گری امین قاسمی‌نژاد، پیشکسوت و ملی‌پوش سابق تیم ملی کشورمان و با انگیزه‌ای که داریم، قطعا به کسب نتایج درخشان در این دوره از رقابت‌ها امیدواریم. بازیکنان تیم نوبافت عموما متولدین بازه 81 الی 83 هستند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه