سرخط خبر

» آخرین خبر » حضور تماشاگران ورزشی در مشهد نمونه است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۴

 کد خبر: 35854

حضور تماشاگران ورزشی در مشهد نمونه است

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: در اکثر مسابقات ورزشی، مشهد از لحاظ حضور تماشاگران و حمایت آن ها نمونه بوده و در هیچ یک لیگ های برتر در استان با مشکلی مواجه نشده ایم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در مجمع انتخاب رئیس هیئت والیبال خراسان رضوی ضمن تشکر از مهدی نیکویی، سرپرست این هیئت بابت زحمات بی دریغش در رشته والیبال اظهار کرد: در مدتی که هیئت به صورت سرپرستی اداره می‌شد، تمامی تیم های ما در مسابقات کشوری حضور پیدا کردند، همچنین فصل گذشته در لیگ برتر والیبال حضور قدرتمندانه ای داشتیم.

وی ادامه داد: حضور تیم پیام در لیگ برتر والیبال آقایان با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم و رسانه ها مواجه شد و توانست نشاط را آن طور که باید به شهر بیاورد، همچنین این موضوع نگاه به والیبال را همسو با نگاه به فوتبال کرده است.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: امیدوارم مجمع فدراسیون والیبال نیز به خوبی برگزار شود و والیبال کشورمان به جایگاه اصلی خود در دنیا دست پیدا کند.

فتاحی در خصوص ورزش استان عنوان کرد: برای اولین بار در دو لیگ برتر کشور، صدرنشین هستیم و در رشته های مختلف ورزشی به خوبی فعالیت می‌کنیم، همچنین در بحث حمایت از تیم ها، اتفاقات خوبی رخ داده شده است.

وی ادامه داد: به سمتی پیش می‌رویم که می‌توانیم اسپانسر های بهتری را در ورزش داشته باشیم و حضور تیم های ما در لیگ قهرمانی آسیا به این موضوع کمک خواهد کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اضافه کرد: تمامی موفقیت های ورزشی استان مدیون زحمات شبانه روزی هیئت های ورزشی، همکارانمان در این اداره کل و شهرستان ها است که باعث شده این فضای مناسب پا برجا بماند.

فتاحی تصریح کرد: در اکثر مسابقات ورزشی، مشهد از لحاظ حضور تماشاگران و حمایت آن ها نمونه بوده و در هیچ یک لیگ های برتر در استان با مشکلی مواجه نشده ایم.

وی در خصوص تیم والیبال پیام خراسان نیز گفت: تیم پیام از این هفته بازی های خود را در حضور تماشاگران انجام می‌دهد و باید همگی تلاش کنیم تا این تیم بتواند نشاط لازم را به مشهد بیاورد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه