سرخط خبر

» آخرین خبر » حسین طیبی: تلاش می‌کنم نماینده شایسته‌ای به عنوان یک ایرانی در لیگ پرتغال باشم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۲

 کد خبر: 40099

حسین طیبی: تلاش می‌کنم نماینده شایسته‌ای به عنوان یک ایرانی در لیگ پرتغال باشم

حسین طیبی فوتسالیست ارزنده خراسانی است که به‌تازگی با تیم بنفیکای پرتغال قرار‌داد امضا کرده و در بازی اخیر تیمش هم موفق به گلزنی شده است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسین طیبی فوتسالیست ارزنده خراسانی است که به‌تازگی با تیم بنفیکای پرتغال قرار‌داد امضا کرده و در بازی اخیر تیمش هم موفق به گلزنی شده است.

وی درباره شرایطش در این باشگاه گفت: ‌تمرینات ما برای حضور در مسابقات لیگ از حدود ۲ ماه قبل آغاز شده‌. شرایط من به خاطر این‌که کمی دیر به تمرینات تیم اضافه شدم، خیلی سخت بود‌. وقتی شما به یک تیم جدید‌ می‌پیوندید، باید از اول در تمرینات آن تیم حضور داشته باشید تا با شرایط و سبک بازی سایر بازیکنان آشنا شوید. به‌خاطر شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سفارت پرتغال در ایران، من حدود ۲ هفته مانده به آغاز لیگ فوتسال پرتغال به تیم بنفیکا اضافه شدم.

او افزود: متاسفانه از نظر بدنی و هماهنگی با بازیکنان تیم کمی مشکل دارم، اما با تلاش‌هایی که در این مدت داشتم، توانستم خودم را به شرایط تیم برسانم. این تیم در‌حال‌حاضر یکی از بهترین باشگاه‌های دنیا‌ست و از این‌که بنفیکا را انتخاب کرده‌ام، بسیار خوشحال و راضی هستم و تلاش می‌کنم تا هر‌چه زودتر خودم را به شرایط تیم برسانم.

طیبی درباره گلزنی در دیدار‌های اخیر این تیم خاطرنشان کرد: اصلا فکر نمی‌‌کردم با ‌۲ هفته تمرین، سرمربی تیم‌مان‌ به من فرصت‌ بدهد که برای بنفیکا به میدان بروم، اما خدا‌را‌شکر خوش‌شانس بودم و توانستم در ۲ دیدار آخر‌ نمایش خوبی برای بنفیکا داشته باشم و گلزنی کنم. امیدوارم گلزنی‌ام برای بنفیکا همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانم به عنوان یک ایرانی نماینده شایسته‌ای برای فوتسال ایران باشم.

بازیکن سابق تیم فوتسال غیرت قزاقستان درباره تفاوت سطح فوتسال این کشور با پرتغال گفت: در بحث ملی شرایط کمی فرق می‌کند و هر‌یک از این کشور‌ها ویژگی‌های خاص خودشان را دارند و نمی‌‌توان گفت کدام‌یک نسبت به دیگری بهتر و برتر است. از نظر لیگ، قطعا پرتغال سطح به مراتب بالاتری از قزاقستان دارد. قزاق‌ها در فوتسال پیشرفت داشتند و از لیگ روسیه الگوبرداری کرده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه