سرخط خبر

» آخرین خبر » حاجی آبادی: اولین جلسه هم اندیشی حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان استان با معین اقتصادی مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۷

 کد خبر: 39901

حاجی آبادی: اولین جلسه هم اندیشی حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان استان با معین اقتصادی مشهد

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از برگزاری اولین جلسه هم اندیشی حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان استان با معین اقتصادی شهرمشهد خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در راستای تحقق شعار سال 99 و استفاده از ظرفیت و پتانسیل سازمان‌های مردم نهاد و اجتناب از موازی کاری و تعامل و تفاهم با دیگر دستگاه های اجرایی به ویژه شهرداری ها اولین جلسه هم اندیشی حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان استان با معین اقتصادی شهرمشهد برگزار شد.

در این نشست فهیمی رئیس معین اقتصادی شهرستان درخصوص انعقاد تفاهم نامه و همکاری های فی مابین آمادگی خود را با حوزه معاونت جوانان اعلام داشت.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در این جلسه اعلام کرد: مثلث توسعه اقتصادی یکی از ایده‌های نو و خلاقانه بوده که می‌تواند در این شرایط اقتصادی سخت به ویژه در وضعیت کرونایی و تحریم های کشور به جوانان در بخش های مختلف کمک کند.

اسماعیل حاجی‌آبادی افزود: 15 سازمان مردم نهاد در حوزه کارآفرینی مسغول به فعالیت هستند و این یک ظرفیت است به زودی ظرفیت‌های حوزه ورزش و جوانان جهت ارئه همکاری‌های بیشتر با معین اقتصادی شناسایی و فعالیت خودمان را بیشتر خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: از برنامه های ما در این حوزه آموزشی سازمان های مردم نهاد و برگزاری دوره توجیهی به جوانان است که بتوانیم تعامل و تفاهیم بیشتری با دیگر دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی و کارآفرینان داشته باشیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه