سرخط خبر

» آخرین خبر » مدال جاکارتا رنکینگ‌ام را در جهان تک رقمی کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۷

 کد خبر: 26692

مدال جاکارتا رنکینگ‌ام را در جهان تک رقمی کرد

ملی پوش خراسانی جودوی نابینایان کشورمان گفت: قبل از بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا رنکینگ‌ام در جهان 12 بود اما بعد از کسب مدال به رده هفتم صعود کردم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، رضا غلامی جودوکار خراسانی تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان که توانست در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا مدال برنز کسب کند در خصوص این رقابت‌ها اظهار کرد: این دوره از مسابقات سطح بالایی داشت چرا که قدرت‌های اول جهان مانند ازبکستان، کره و قزاقستان در آسیا هستند و در این مسابقات حضور دارند.

وی مهم‌ترین عامل کسب مدال برنز را قرعه سخت خود عنوان کرد و ادامه داد: قرعه سختی برای من رقم خورد و با ازبکستان روبرو شدم اگر قرعه راحتی‌تری داشتم قطعا رنگ مدالم نیز تغییر می‌کرد من بازی را به قهرمان المپیک واگذار کردم.

ملی‌پوش خراسانی کشورمان افزود: نماینده قزاقستان که من در مسابقات جهانی در زمان یک دقیقه با ضربه فنی برده بودم در گروه مقابل من بود و توانست عنوان دوم را کسب کند این نشان می دهد گروه ما دشوارترین گروه بود ولی خدارو شکر راضی ام که توانستم در این سطح مدال کسب کنم.

غلامی تصریح کرد: درحال حاضر تمام تمرکزم روی مسابقه تیمی است که فردا برگزار می شود و امیدوارم خوش رنگ‌ترین مدال را برای کشورم به ارمغان بیاورم.

وی از بهبود رنکینگ‌اش در جهان خبرداد و گفت: بعداز اینکه به ایران بازگردیم دوهفته استراحت داریم و باز به اردو برمیگردیم و برای مسابقات جهانی پرتغال ک ۱۹آبان برگزار می شود آماده می‌شویم امیدوارم در آن مسابقات نتیجه خوبی بگیرم و رنکینگ‌ام  زیر۵ شود قبل از بازی‌های پاراآسیایی ۱۲جهان بودم بااین مدال هفتم جهان شدم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه