سرخط خبر

» آخرین خبر » جودوکاران خراسان رضوی به اردوی تیم ملی ناشنوایان دعوت شدند

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۴

 کد خبر: 43742

جودوکاران خراسان رضوی به اردوی تیم ملی ناشنوایان دعوت شدند

رییس هیات ورزش‌های ناشنوایان خراسان رضوی گفت: سه ورزشکار ناشنوای این استان به اردوی آماده‌سازی تیم ملی جودو ناشنوایان ایران برای حضور در رقابت‌های جهانی دعوت شدند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمدرضا شیخ‌زاده اظهار کرد: مصطفی و مسعود سفیدی و علی سلحشور سه ورزشکار شایسته استان هستند که به مرحله نهایی اردوی آماده سازی تیم ملی در تهران دعوت شده اند.

وی ادامه داد: مسابقات جام جهانی جودو ناشنوایان مهر ماه امسال در فرانسه برگزار خواهد شد که سه نماینده این استان در صورت منفی شدن نتیجه تست کرونای آنان در این رقابتها حضور خواهند داشت.

رییس هیات ورزش‌های ناشنوایان خراسان رضوی گفت: این هیات در قالب ۱۷ رشته پرطرفدار ورزشی با ۴۰۰ ورزشکار زن و ۵۰۰ ورزشکار مرد در پنج شهرستان از مجموع ۳۳ شهرستان استان فعالیت دارد.

وی به مسابقات سال ۱۳۹۸ قهرمانی ناشنوایان کشور اشاره و بیان کرد: ورزشکاران ناشنوای خراسان رضوی در این رقابت‌ها رتبه برتر را کسب کردند.

شیخ‌زاده قهرمانی ورزشکاران ناشنوای خراسان رضوی در رشته‌های والیبال و بسکتبال مردان و قهرمانی شنای بانوان و نایب قهرمانی کشتی فرنگی و آزاد را از جمله افتخارات ورزشی خراسان رضوی برشمرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه