سرخط خبر

» اخبار اسلایدر » جوانان در برنامه های دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه و ممتازی دارند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۵:۴۹

 کد خبر: 10431

جوانان در برنامه های دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه و ممتازی دارند

معاون فرهنگی و امور جوانان خراسان رضوی گفت:احیای سازمان ملی جوانان و راه اندازی خانه های جوانان از جمله برگ های زرین اهتمام دولت تدبیر و امید در سامان بخشیدن به امور جوانان و آینده نگری در ترسیم فرداهایی روشن در بستر سازی و تسهیل رشد و بالندگی آنان در جامعه است. به گزارش پایگاه خبری […]

معاون فرهنگی و امور جوانان خراسان رضوی گفت:احیای سازمان ملی جوانان و راه اندازی خانه های جوانان از جمله برگ های زرین اهتمام دولت تدبیر و امید در سامان بخشیدن به امور جوانان و آینده نگری در ترسیم فرداهایی روشن در بستر سازی و تسهیل رشد و بالندگی آنان در جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،جعفر قدیری در این نشست با تصریح این موضوع که احیای سازمان ملی جوانان و راه اندازی خانه های جوانان از جمله برگ های زرین اهتمام دولت تدبیر و امید در سامان بخشیدن به امور جوانان است، آن را مرهون تدبیر و آینده نگری دولت در ترسیم فرداهایی روشن با بستر سازی و تسهیل رشد و بالندگی جوانان در جامعه قلمداد کرد.

این مقام مسوول با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اخیر بیش از هر چیز دیگری ،بیانگر ارتقای فزاینده ی سرمایه های اجتماعی با توجه به خطی مشی و رویکردهای دولت در تسهیل و واگذاری امور مردم به مردم و کمک گرفتن از آنها و جلب اعتماد آنان بوده است،بیان داشت:جوانان بیشترین سهم را تقویت و حمایت از این گفتمان و تاثیرپذیری از آن داشته اند.

معاون فرهنگی و امور جوانان پس از استماع دیدگاه ها ،سلایق و علایق مختلف جوانان در موضوع مدیریت و نحوه استفاده از خانه جوانان استان،خواستار لحاظ کردن منافع اجتماعی،احترام متقابل،مدیریت بر اختلافات و گفت و گو مداری و حل مسایل در کانون جوانان شد و عنوان کرد:جوانان باید قدر و منزلت این خانه را بدانند و خویش زمام برنامه ریزی،اجرا و نظارت بر امور را با همدلی،همکاری صمیمانه ،تمرین کار جمعی برای دست یابی به اهداف راه اندازی خانه جوانان به عنوان مراکز رشد اجتماعی و هویت آفرین فراهم سازنند.

قدیری تاکید کرد:جوانان در برنامه های دولت ،جایگاه ویژه و برجسته ای دارند و سخنان اخیر رئیس جمهوری ،خود گواهی بر صدق این مدعاست.ارسال دیدگاه