سرخط خبر

» آخرین خبر » جلب رضایت مردم مهمترین اولویت است

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۸

 کد خبر: 43836

جلب رضایت مردم مهمترین اولویت است

در دولت جدید جلب رضایت مردم مهمترین اولویت است و امیدواریم به اهداف تعریف شده ورزشی در استان دست پیدا کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، افشین داوری در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: در دولت جدید جلب رضایت مردم مهمترین اولویت است و امیدوارم با همدلی و همکاری مسوولان و دست اندرکاران و دلسوزان ورزش استان بتوانیم تیم قوی تشکیل دهیم تا به اهداف تعریف شده ورزشی در استان دست پیدا کنیم.

افشین داوری افزود: در گذشته مسابقات قهرمانی جهان و آسیا را برگزار کردیم و قهرمانانی از همین دیار به دنیا معرفی نمودیم و امیدوارم با تلاش و همدلی به رونق و اعتلای هرچه بیشتر ورزش استان کمک کنیم. 

مدیرکل سابق ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز گفت: طی سه سال گذشته به دلیل بدهی‌های کلان قبلی و شیوع ویروس کرونا با مشکلات فراوان مواجه شدیم اما به رغم همه این مشکلات با همکاری تمامی همکاران کارهای بزرگی را به سرانجام رساندیم.

فرزاد فتاحی افزود: در این مدت پروژه بزرگ ورزشگاه ثامن تکمیل شد که باعث افتخار مردم خراسان رضوی و ایران اسلامی است، سالن ۶ هزار نفری استان که از مدتها قبل متروکه شده بود تقریبا تکمیل شده و در آستانه بهره برداری است، علاوه بر آن ۴۵ زمین چمن افتتاح شده و حدود ۳۰ زمین نیز در آستانه افتتاح است، ۹ خانه جوان در حال ساخت داریم و تعداد سازمانهای مردم نهاد ورزش و جوانان از ۳۰ سازمان به حدود ۲۰۰ سازمان افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در ورزش های همگانی سه سال است که رتبه اول کشور را داریم و در ورزشهای روستایی در جایگاههای اول تا سوم هستیم و اکنون هیچ بدهکاری نداریم.

در این مراسم افشین داوری به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان خراسان رضوی معرفی شد.

وی بیش از یک دهه قبل نیز مدیر کلی ورزش و جوانان خراسان رضوی را برعهده داشت.

داوری دارای عناوین قهرمانی در رشته دو و میدانی بوده و طی سالهای گذشته ریاست و سرپرستی فدراسیونهای مختلف ورزشی همچون دو و میدانی، دوچرخه سواری و والیبال را بر عهده داشته است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه