سرخط خبر

» آخرین خبر » جشن پایان ترم و اهدای کمربند هنرجویان باشگاه جودو شهید کاظمیان مشهد برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۷:۰۸

 کد خبر: 17829

جشن پایان ترم و اهدای کمربند هنرجویان باشگاه جودو شهید کاظمیان مشهد برگزار شد

مدیرباشگاه جودو شهید کاظمیان مشهد اظهار کرد: با همکاری های خوب انجمن جودو آموزش و پرورش استعدادیابی از سنین پایه را با مرکزیت ناحیه ۶ در دستور کار داریم. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حمید علیزاده مربی ارشد و داور بین المللی جودو استان در سومین […]

مدیرباشگاه جودو شهید کاظمیان مشهد اظهار کرد: با همکاری های خوب انجمن جودو آموزش و پرورش استعدادیابی از سنین پایه را با مرکزیت ناحیه ۶ در دستور کار داریم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حمید علیزاده مربی ارشد و داور بین المللی جودو استان در سومین جشن پایان ترم هنرجویان باشگاه جودو شهید کاظمیان مشهد عنوان کرد: تلاش داریم با استفاده از همکاری خوبی که با انجمن جودو ناحیه ۶ آموزش و پرورش مشهد برقرار شده است، دانش آموزان نونهال و نوجوان علاقه‌مند به این رشته را جذب و پرورش دهیم.
وی بیان کرد: قطعا می‌توان از میان همین دانش آموزان مستعد، استعدادهای خوبی را شناسایی و پس از آموزش و پرورش آنها به جودو استان و کشور تزریق کرد.
گفتنی است، در این جشن علاوه برچهره‌هایی چون امیر قاسمی‌نژاد کاپیتان اسبق تیم ملی جودو کشور، مسوولان هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش استان، هیئت جودو کارگران استان، هیئت جودو بسیج استان، انجمن جودو ناحیه ۶ آموزش و پرورش مشهد، روسای تربیت بدنی فرماندهی نیروی انتظامی استان، منطقه ۹دانشگاه آزاد کشور و تعدادی از ارگان‌های دولتی و غیر دولتی شرکت کردند.
درپایان این مراسم که خانواده‌های هنرجویان نیز حضور داشتند، تمرین مشترکی بین جودوکاران باشگاه‌هـاى بسیج استان، دانشگاه آزاد اسلامى مشهد و شهردارى مشهد نیز برگزار شدارسال دیدگاه