سرخط خبر

» اداره کل ورزش و جوانان » جشنواره ی المپیکو در خراسان رضوی آغاز شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۴:۳۸

 کد خبر: 6021

جشنواره ی المپیکو در خراسان رضوی آغاز شد

آرشین رباطی،دبیر سمن نوآوران جوان مهر امید و مجری جشنواره گفت: جشنواره ی المپیکو با هدف ایجاد زمینه ی مناسب برای پیونددهی و برقرای ارتباط مناسب و هر چه بیشتر و بهتر خانواده ها با فرزندان شان در محیطی کاملا بانشاط و سالم در مشهد آغاز به کار کرد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل […]

آرشین رباطی،دبیر سمن نوآوران جوان مهر امید و مجری جشنواره گفت: جشنواره ی المپیکو با هدف ایجاد زمینه ی مناسب برای پیونددهی و برقرای ارتباط مناسب و هر چه بیشتر و بهتر خانواده ها با فرزندان شان در محیطی کاملا بانشاط و سالم در مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رباطی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره دارای بخش های متنوع بازی و سرگرمی همراه با آموزش مهارت هاست که به صورت کاملا رایگان ویژه برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال و با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح برای گذرندان اوقات فراغت فرزندان در کنار خانواده ها تدارک دیده شده است.

رباطی بسترسازی آشنایی خانواده ها با محصولات و بازی های تخصصی کودکان ،ایجاد انگیزه در فرزندان و آموزش تخصصی مادران در برقراری ارتباط مناسب با کودکان دلبندشان را از دیگر رویکردها و اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره ی کودک المپیکو، برگزاری این رویداد بزرگ نشاط و تحرک را به مناسبت فرا رسیدن سی و هشتمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و با همکاری  شرکت انعکاس مدیریت هوشمند و اداره کل ورزش و جوانان بیان داشت و افزود: این جشنواره از ۷ بهمن آغاز به کار کرده است و تا ۱۲ بهمن پذیرای عموم علاقه مندان بویژه کودکان و خانواده ها خواهد بود.

دبیر سمن نوآوران جوان مهر امید با اشاره به بخش های مختلف این جشنواره از جمله، ایجاد زمینه علاقه مندی برای شرکت کودکان در بازی های انجمن ورزش همگانی،کمیته ورزش کودکانه،انجمن ورزش های انفرادی،ورزش های نمایشی گروهی، جنگ شادی شبانه کودک،مشاهده موجودات میکروسکوپی،رصد شبانه آسمان با تلسکوپ،استفاده رایگان از شهربازی و بازی دومینو،اظهار امیدواری کرد: خانواده ها با بازدید از بخش های مختلف جشنواره،زمینه ی مناسبی را برای پیونددهی و برقرای ارتباط مناسب و هر چه بیشتر و بهتر با فرزندان شان را در محیطی کاملا بانشاط و سالم فراهم سازند.

این جشنواره همه در روزه در نوبت عصر از ساعت ۱۴ تا ۲۲ در طبقه ی منهای یک پایانه ی مسافربری مشهد پذیرای عموم علاقه مندان است.ارسال دیدگاه